Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The War Within Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

µh, 27.09.2024 16:31 tarihinde dedi ki:

Aynı boss için 5 kere ayrı zar atılıyor, aynı boss'tan 1'den fazla düşürebilirsin yazmışlar.

Hayır toplamda 5 adet tormented boss var onu kastediyor. Çünkü 1 bossdan 5 adet mythic unique'i geçtim. 3 adet olabilme imkanı yok. 

Sosyal ağlarda paylaş

µh, 27.09.2024 16:31 tarihinde dedi ki:

Aynı boss için 5 kere ayrı zar atılıyor, aynı boss'tan 1'den fazla düşürebilirsin yazmışlar.

Düzenleyemediğim için tekrar yazayım. Camp Fire'da açıkça maksimum 1 bossdan 2 adet mythic unique atabileceğini belirttiler. Oda eğer unique den sonuncusu değilde daha önce mythic düşerse bir sonrakinin mythic düşme olasılığı yarı şansıyla tekrar var dediler. Ve maksimum 2 olarak belirttiler. 

Youtube da bir çok video da mevcut. 1000 kere 1 bossu farmlıyorlar sadece 1 defasında 2 adet mythic atıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ahmedinejad, 06.10.2024 09:28 tarihinde dedi ki:

Craftı ne güzel yapmışlar ya. Hem kendine ise yarar güzel armor yapabiliyorsun hem insanların siparişlerini yapabiliyorsun falan. Eskiden meslek sahibi olmak yüzde 90 angaryaydı. 

Ya ben sizin gazınıza geldim aldım eklentiyi ama 70den sonra nerede level kasacam bulamıyorum bir yer? Guilde girdim sordum flan ama ııh, mesleğide herb-skin yaptım para kasmak için de ama yok yani kasamıyorum. Hangi portala gireyim Orgrimmarda?? Dalaarndan quest alacan falan dediler ama bbulamadım unutmuşum hep lel

Shadow tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

sequoi, 27.09.2024 15:54 tarihinde dedi ki:

Bunlar tamamen efsanevi bir kaba etin uydurduğu abuk sabuk bilgiler. Ben size Blizzardın neden en tepeden en dibe çakıldığını küçük bir örnekle kanıtlayım.

URL: https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24123440/diablo-iv-1-5-0-patch-notes

İlgili kısım:

Sonuç: Blizzardın oyun dizayn eden yazılımcıları matematik bilmiyor. Bu yüzden Blizzard balıklama dibe çakılıyor. Bir akıllı da çıkıp "ulan biz ne yapıyoruz bu nasıl açıklama nasıl bir rezillik bu" demiyor. Aylar gerçi hala orada duruyor.

Adamlar 5 ayrı zindanda yer alan her biri %1.5 oranında benzersiz eşya oranına sahip boss olduğunda. 5 x 1.5 = 7.5 benzersiz eşya oranına sahip olabileceğini matematiksel olarak doğru sanıyorlar.

Ha bir zindanı 100 kere farmlamışsın. Ha 5 zindinanın her birini 20 kez farmlamışsın. Her koşulta mitik eşya düşürme şansın 1.5. Olasılığı toplanabilen bir şey sanıyorlar.

Üstelik bu adamlar mekaniği tamamen "OLASILIK" üstüne kurulu olan Diablo 4'ü yapmaya kalkışıyorlar.

hmmm evet aydınlandım evet. şirketlerin iç işlerinde hiç bir sorun yokmuş, tamamen bir patch'i senin istediğin şekilde balans etmedikleri için tüm şirket çökmüş. anlıyorum. evet.

Sosyal ağlarda paylaş

Shadow, 06.10.2024 13:19 tarihinde dedi ki:

Ya ben sizin gazınıza geldim aldım eklentiyi ama 70den sonra nerede level kasacam bulamıyorum bir yer? Guilde girdim sordum flan ama ııh, mesleğide herb-skin yaptım para kasmak için de ama yok yani kasamıyorum. Hangi portala gireyim Orgrimmarda?? Dalaarndan quest alacan falan dediler ama bbulamadım unutmuşum hep lel

Yeni paketi aldıysan zaten direkt ekranına kocaman görev geliyor abi. Thrall silithusa çağırıyor seni. Çantanda bir scroll var onu kullanınca portal açılıyor. 

Bir de benim aklım wotlk'daki dalaranda kalmış. Meğer oradan da taşınmış dalaran. Npc'ler falan hep farklı bir saat herb trainer aradım görev vermek için kdkd

ahmedinejad tarafından düzenlendi
  • Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...