Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The War Within Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

classic andy olarak oyun world of warcraft değil de bambaşka birşey olmuş ya. görsellerden, seslere, gameplay'e vs... en son galiba legion'da oturup ciddili oynadım retail'i. bunu da almışım preorderla duyuruldugunda, bir tane boost hakkım var.

oynaması en basit class/spec söyleyin de bi deneme atalım bakalım...

Sosyal ağlarda paylaş

S-H, 25.08.2024 01:17 tarihinde dedi ki:

3 gün early access işi çok can sıkıcı, friend liste bakıyorum kimse tepki göstermemiş, neredeyse %80i epic satın almış. 5-6 ay sonra 11.1 contentini early access token ile satarlarsa şaşırmam.

buna ben de kıl oldum. eleştirmeye gelince herkes ötüyor blizzard şöyle böyle ama early access görünce herkes aklını kaybetmiş. 

Sosyal ağlarda paylaş

malesef öyle, bunun önünü almadıkça da kartopu gibi büyümeye devam edecek. mesela call of duty battle pass içerisine de blackcell diye bir şey eklediler. pass içerisinde pass var ve buna da kimse tepki göstermedi şimdi normalleşti, kaç sezondur devam ediyor. yavaş yavaş wow içerisine de girecek bunlar. 

Sosyal ağlarda paylaş

erken erişimle oyun oynayan olarak konuşacam. Erken erişim verdiği için almadım ben bu paketi. Hayatımda ilk defa en üst parayı vermek istedim. Sonra aman ne gerek var dedim. Standart edition'ı aldım. Bir sonraki ay baktım ki, aradaki farkı vererek bi üst edition'ı alabiliyorum. Diye diye 3 ayda en üstü aldım. Alırken koymadı. Elektrik kartalıma bindim WW çıkmadan. Şu an çatır çatır oynuyorum. Ağlamayın. vereceğiniz fark 300 500'dü. Sakin sakin quest yapıyorum. End game yarışı yapmıyorum. Zaten End game kapalı. Herkesle aynı anda açılacak. Hiç dert değil. Erken erişim harika bişi...

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

sorun fiyatı değil zaten epic ile aradaki fark 1k, dışarıya nefes almaya çıksan cebinden 1k çıkıyor. sorun bu sistemin kendisi. beta erişimi anlaşılabilir, istersen tonla tmog, mount ver sorun değil ama bugün 3 gün diye başlayan yarın 10 gün belki 20 gün olur buna oyuncuların karşı çıkması lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

Altını sevgiyle çizmek isterim, ben bu duruma hiç karşı değilim. Erken erişime açılan şey oyunun end game'i değil. Wow end game'den oluşuyor. Yok ben quest falan yapacam diyorsa kişi, zaman fark etmeksizin yapabilir. 15 önce çıkan ek paketin görevleri hala oyun içinde yer almakta. Tabi ki end game content, fazla para verene açık olacak denilseydi sorun çıkardı. Denilmeyeceğini de hepimiz biliyoruz. Denilecek olsaydı, m+ dropların hepsini fazla para veren store'dan alır derlerdi zaten. 4 günlük EA ile panik yapılacak bi durum yok ortada. Zaten yapılan anketlerde insanlar EA için almadıklarını söylüyorlar. Bi sonraki ek pakette sadeec EA için edition olur, onun satışlarına bakılır, ondan sonra tartışılır. 

• Kustum 1
Sosyal ağlarda paylaş

wow'un daha amatörüyüm ama release gününden sonraki hafta içinde auction house fiyatlarında millet vurgun yapıyor diye şeyler okuyorum, doğal olarak. sonuçta yeni content, yeni itemlar vs. ilk başlarda pahalı olacaktır, güzel goldlar kazanılacaktır. sen bu fırsatı epic edition alanlara sınırlıyosun. Monthly subscription + oyunu satın alma gerektiren bir sistemde bu tip şeyler cidden hoş değil. 

• Like 5
Sosyal ağlarda paylaş

abi neden anlamamakta ısrar ediyorsunuz, amaç ne kadar zenginleşltiği değil burada mantalite tartışılıyor parayı verenin avantaj elde etmesi az veya çok değil sorun. sen param var 2 bin fazla verebilirim  5 gün lvl ve gold avantajı elde edersin yarın 5k veren 10 gün önce başlar kasmaya 10 bin verende 2 hafta önce başlasın sonu yok bu işin.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn, 25.08.2024 11:07 tarihinde dedi ki:

erken erişimle oyun oynayan olarak konuşacam. Erken erişim verdiği için almadım ben bu paketi. Hayatımda ilk defa en üst parayı vermek istedim. Sonra aman ne gerek var dedim. Standart edition'ı aldım. Bir sonraki ay baktım ki, aradaki farkı vererek bi üst edition'ı alabiliyorum. Diye diye 3 ayda en üstü aldım. Alırken koymadı. Elektrik kartalıma bindim WW çıkmadan. Şu an çatır çatır oynuyorum. Ağlamayın. vereceğiniz fark 300 500'dü. Sakin sakin quest yapıyorum. End game yarışı yapmıyorum. Zaten End game kapalı. Herkesle aynı anda açılacak. Hiç dert değil. Erken erişim harika bişi...

lol şakadır diye umuyorum

yoksa hiç laf anlatmakla uğraşılmaz zaten, kuma çivi çakmak gibi bişey

Sosyal ağlarda paylaş

eregorn, 26.08.2024 05:32 tarihinde dedi ki:

wow ilk çıktığı günden beri parasını veren altınını, lvlını, itemını falan alabiliyordu. Kaldı ki biri 3 gün önce başladı diye ne ben zenginlenişirim oyunda ne de diğeri fakirleşir.

ben 3 gün erken girerek baya milyonlar yaparım

Sosyal ağlarda paylaş

eregorn, 26.08.2024 05:32 tarihinde dedi ki:

wow ilk çıktığı günden beri parasını veren altınını, lvlını, itemını falan alabiliyordu. Kaldı ki biri 3 gün önce başladı diye ne ben zenginlenişirim oyunda ne de diğeri fakirleşir.

3 gün önce başladığın için net zenginleşirsin bu arada. wow'un ilk çıktığı günden beri parasını veren altınını levelını itemını da almıyordu (unofficial gold satıcılarını kastettiysen bilemem ama onu kastetmemişsindir herhalde). cümlede 1 tane doğru şey yok sdgh

Sosyal ağlarda paylaş

yasal olmayan gold satışından bahsediyorum tabi. sanki bana item kasma bölümü yasalmışta bi tek altına takılmışsın gibi yapma. Amaaan çok da şeyimde. Oynadım ben hacılar. 100 dolar verseydim 1 yıl önce oynasaydım keşke... Allam ne kadar güzel böyle vızzıklayan insanların arasında wow oynamak. Düşün, wow var. para veriyorsun ve sadece elit insanlar oynuyo. diğerleri kapıda bekliyo. diyolar ki wow p2w olacak ühühühühüh...

• Kustum 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...