Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski tarz kullanıcının özel bir klavyeye ihtiyacı var

southearn

Öne çıkan mesajlar

Bunlar yayınlanıp yayınlanmadığını bilmiyorum.

Oldukça spesifik bir klavyeye ihtiyacım var, 1 satır stili enter tuşunu sevmiyorum, devam edemiyorum. Büyüokay ol 2 sıralı L şeklinde giriş tuşuna sahip uygun fiyatlı yarı/mekanik kablolu klavyeye ihtiyacım var, ayrıca sayısal tuş takımının da dahil edilmesine ihtiyacım var (helloç akıllıca olmayan ekstra bir kısayol, ETS2 ve Blender için uygundur)

Ayrıca ekstra bilgi DENİZ bölgesinden geliyorum. İhtiyacımı karşılayan KB'yi aradım ama boşuna çünkü (muhtemelen) yeterince dikkatli görünmüyorum ve b) ülkemde KB'nin yalnızca sınırlı seçeneği var.

Sosyal ağlarda paylaş

biri guzel script yazmis salmis etrafa. mr anderson gibi takiliyo aasldfjk

yalniz hala alintilayip cevap verme, meme yapistirma gibi seyleri aktif hale getirmemisler. zaten noktalamalar, virguller cok iyi.

mesela bir kubat damage, mayo gargarasi gibi pati specifik seyler ekleyip oyle gelip tekrar yazsin. arada noktalamalari kaydirsin.

cik cik cik, olmuyo boyle.

Sosyal ağlarda paylaş

southearn, 25.08.2023 19:28 tarihinde dedi ki:

Bunlar yayınlanıp yayınlanmadığını bilmiyorum.

Oldukça spesifik bir klavyeye ihtiyacım var, 1 satır stili enter tuşunu sevmiyorum, devam edemiyorum. Büyüokay ol 2 sıralı L şeklinde giriş tuşuna sahip uygun fiyatlı yarı/mekanik kablolu klavyeye ihtiyacım var, ayrıca sayısal tuş takımının da dahil edilmesine ihtiyacım var (helloç akıllıca olmayan ekstra bir kısayol, ETS2 ve Blender için uygundur) https://speedtest.vet/ 

Ayrıca ekstra bilgi DENİZ bölgesinden geliyorum. İhtiyacımı karşılayan KB'yi aradım ama boşuna çünkü (muhtemelen) yeterince dikkatli görünmüyorum ve b) ülkemde KB'nin yalnızca sınırlı seçeneği var.

i got this,,,,

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...