Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Prime Day Garaj Satışı

Chastor

Öne çıkan mesajlar

Selamlar alıp kenara koyduğumu farkettiğim veya ihtiyacım kalmayan eşyaları topluca satıyorum.

Ürünleri bulabildiğim referans fiyatları ile koydum. Eğer bir yanlışık varsa gönül rahatlığıyla baltalayabilirsiniz.

Ankara'da olanlara elden verebilirim.

spacer.png

LG 29" 29WK500-P LED IPS LCD Monitor Dual HDMI UltraWide 21:9 AMD FreeSync Screen Split 2.0 - Black 

Referans Fiyat: 345$ - 9.000 TL

Fiyat: 5.900 TL

spacer.png

AOC 24G2U 23.8" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD IPS Monitör

Referans Fiyat: 6.456 TL

Fiyat: 4.500 TL

spacer.png

Flexyarm 201 PRO BLACK Amortisörlü Monitör Kolu

Referans Fiyat: 5.590 TL

Fiyat: 3500 TL

spacer.png

MSI MPG Sekira 100R Tempered Glass RGB USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa

Referans Fiyat: 4.464 TL

Fiyat: 2.900 TL

spacer.png

Microsoft Xbox Series S Oyun Konsolu, Beyaz

Referans Fiyat: 11.725 TL

Fiyat: 7900 TL

spacer.png

Amazon Kindle Oasis 10. Nesil 32 GB E Kitap Okuyucu

Referans Fiyat: 10.000 TL

Fiyat: 6.900 TL

spacer.png

Apple Ipad Air Wifi + Cellular - White (2014 - A1475)

Ürünü japonyadan almıştım o yüzden 20k kayıt parası verip cellular olarak kullanmazsınız sanırım. Çocuğunuza tablet arıyorsanız iyi bir seçenek olabilir. Yanında Targus kılıfı ile göndereceğim.

Fiyat: 1.900 TL

spacer.png

Samsung Galaxy Watch Active2 44mm Alüminyum Mat Siyah-SM-R820NZKATUR

Referans Fiyat: 5.000 TL

Fiyat: 2.900 TL

Chastor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet, 19.07.2023 10:54 tarihinde dedi ki:

Abi saatteki o referans fiyat neden öyle çok eski model olduğu için saçmalamışar sanırım,  galaxy watch 5 daha ucuz. 3 5 gün içinde de 6 tanıtılacak. 

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-watch-5-akilli-saat-sapphire-44mm-sm-r910nzbatur-samsung-turkiye-garantili-p-HBCV00002QNCNQ

Herşeye o kadar zam geldi ki herhalde normali budur diyerek hesapladım bende 😄 Eğer mantıklı bir öneri varsa düzeltebilirim.

Sosyal ağlarda paylaş

Chastor, 20.07.2023 16:01 tarihinde dedi ki:

Herşeye o kadar zam geldi ki herhalde normali budur diyerek hesapladım bende 😄 Eğer mantıklı bir öneri varsa düzeltebilirim.

Walla balta amacıyla gelmemiştim de dediğim gibi güncel modelin fiyatını  o saate vermek isteyen çıkmaz diye düşündüm. İstersen sarısitede kaça gidiyor diye bakıp ona göre bir fiyat verebilirsin.

Sosyal ağlarda paylaş

Meow, 19.07.2023 15:34 tarihinde dedi ki:

active 2 güncel satıldığı dönem 1.5kya falan almıştım ben bozuldu denizde sonra, deniz muhabbetinden değil ama genel olarak samsung ile kullanmayacaksanız bildirim alma dışında meh. 

Ben memnunum walla galaxy watch 4 var bende, ki benim ki pil süresi en sıkıntılı olan model. Ama şu bir gerçek ki telefonunuz hangi markaysa saati de o marka almak lazım, yoksa illaki ufak tefek de olsa bi uyumsuzluklar çıkıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...