Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Deprem ertesi 15m€ verip getirdiğimizde Ali Koç medyası Avrupa’da tek akıllı GS mi sorunlu topçuya bu parayı verip aldılar hem faydalanıp hem kar etmek için diye algı yapıyordu, gördük ki 30m€ lik bir paket ile EPL yapmış Itallian Stallion.

Her ne kadar son virajda oturmuş düzende pek şans bulamasa da son hafta bana göre de sezonun 11’ine yazdığım Ferdi’ye panoramik Arena turu attırıp bitirdiği gol hep akıllarda kalacak. Yolu açık olsun.

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

arcane, 15.08.2023 13:11 tarihinde dedi ki:

risk yonetiminde istikrarli, transfer isini kurumsallastiran ornek klupler cikarirsin, o zaman biter.

yok ben genel için söyledim ya, ne olursa olsun, bi akıllı biziz zaten kafasıyla pasifize oldu bir kaç nesil. yapınca oluyor yani. olmazsa da denemiş oluyorsun.

mesela böyle böyle ömründe bir tane kız arkadaşı bile olamayan bir sürü insan tanıyorum sdf. değersizlik hissi bu.

Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek, 16.08.2023 14:58 tarihinde dedi ki:

sağlıklı bir ziyech evet ama büyük risk. bjk bu riski abou ile aldı şu ana kadar tuttu. dediğin gibi ziyech & boey & icardi koridoru çok maç çözer.

skills videosunu izledim dümdüz topçu, tek bir çalım hareketi var

zaniola dursa daha iyiydi 

Sosyal ağlarda paylaş

raşitza'da da skills move izlersen düz topçu o mantıkla ama dün yangın yeri olmuş gs hesapları sağda solda. 

+ biz zaten bi top cambazı aldık kanada. ziyech profil olarak daha uygun bizim şablonda. daha playmaker bir kanat ziyech. yoksa solda zaha, angelino, ortada kerem, sağda zaniolo derken kim koşacak geriye ya da kademeye?

pattisliborek tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Asiri gereksiz kumar oynuyoruz. En temel sorunun cevabini hic bir zaman veremedigi icin turk klupleri 2-3 senede bir ayni kisir donguyle karsilasiyor: 

Sampiyon olmak icin yeterli kadro kurduktan sonra sorman gereken soru su: Bir sonraki asama nedir?

Bunun cevabi turk klupleri icin istikrari devam ettirmek, ve ucl gruplarina kalmanin yeterli olmasidir. Gelir olarak senin gruplarda elenmen ile bir sonraki turu zorlayip elenmen arasinda ucurum bir fark yok ama girdigin ucretler kurmaya calistigin kadro yuzunden maliyetler arasinda ucurum var. kaldi ki yillardir avrupada belli yasa gelmis adamlarla bu takimlarin ucl de birsey yapamayacagini yuz kez gorduk. 

On tane adam alindi, sundan performans garanti takima uyar diyebilecegim tek adam yok Icardi yi disarida tutarak. O zaman niye sampiyon oldun bastan. Tek yapman gereken Icardi ve Rashicayi tutup saglam orta saha ile takviye edip ondan sonra gerekirse 1-2 firsata gitmekti. Sense butun kadroyu tekrar rolluyorsun. 

Kaldi Zaha Tete Ziyech gibi adamlari nasil idare edeceksin memnun edeceksin. Icardi asiri karakterli cikti, ben beklemiyordum acikcasi. Ama bu adamlarda ayni sey olmayacagi belli gibi, elbette yanilmak isterim. En ufak bir olayda Zaha hic guven vermiyor bana mesela onyargiysa onyargi.

Sotto tarafından düzenlendi
  • Like 2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...