Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Gol ofsaytmış bence ama %100 penaltı verilmedi dediğiniz pozisyonlar saçma sapan ceza sahasında gslilerin atması ise bayağı komikmiş. Adam penaltı alayım diye ayağını kalecinin suratına atmış ayıp ya sonra özür diliyor fazla abarttım diye.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun, 03.04.2024 03:49 tarihinde dedi ki:

Gol ofsaytmış bence ama %100 penaltı verilmedi dediğiniz pozisyonlar saçma sapan ceza sahasında gslilerin atması ise bayağı komikmiş. Adam penaltı alayım diye ayağını kalecinin suratına atmış ayıp ya sonra özür diliyor fazla abarttım diye.

ben %100 buna demedim, bu ancak 1 takima verilir TR liginde dedim. 😄  digerini de bitek macta izledim onume dusmedi baska yerde.

GS sari kart almamis #karagece

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

koyfederasyon kupasi maci ertelenmedigi icin aglayan ali koc

o sirada GS, tabi suleyman seba’nin takimi bunu yapmazdi ama o kisminda besiktaslilar utansin 😄 

2 sene önce barcelona ile ispanya'a karşılaşan galatasaray, hava şartlarının kötülüğü nedeniyle istanbul'a bile dönememiş, onun yerine izmir havalimanına inmişti.

bakın uçak inemedi diyorum. havayı siz tahmin edin. alt ligler ertelenmiş, basket maçları bile ertelenmiş. galatasaray da çıkıp "biz hala izmir'deyiz, perşembe barcelona maçı da var. ligi erteleyelim" talebinde bulunmuş, beşiktaş çıkıp "bize ne birader, biz stada geleceğiz. siz gelmezseniz hükmen mağlup olursunuz" diyerek reddetmişti.

10 mart'ta barcelona ile maç yapan futbolcular geceyi orada geçirip, sabah izmire uçup, 12 mart'ta istanbul'a geldi. 14 mart'ta beşiktaş'ı da 2-1 yendiler. 3 gün sonra da barcelona'ya kaybedip elendik.

Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten olabilecek en absürt opsiyon gerçekleşti. Fenerbahçe maça başladığında hiç hareket etmeden dursaydı madem oynayası yoktu, en azından cool gibi bir hareket olurdu. böyle anlamsız bir 1 dakika izlettirdi. Golü atanın icardi olması da cabası oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

Cthulhu, 8.04.2024 08:52 tarihinde dedi ki:

gerçekten olabilecek en absürt opsiyon gerçekleşti. Fenerbahçe maça başladığında hiç hareket etmeden dursaydı madem oynayası yoktu, en azından cool gibi bir hareket olurdu. böyle anlamsız bir 1 dakika izlettirdi. Golü atanın icardi olması da cabası oldu.

GS li futbolcu bizim gençlere ,cocuklar taca atacagız bitirecegız demıs guya,doğruysa utanc verici

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...