Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

S-H, 06.02.2024 15:21 tarihinde dedi ki:

birisine fanatik demeden önce de bi kendine bak ya 🙂 

benim yazdığım şeylerin çoğunda kendi yorumum yok, beyanları dile getiriyorum bunlara da sizin cevabınız yok zaten.

Hahaha, burada bilen bilir 15 senedir stada gitmemiş adamım, GS kötü giderken ligi takip etmeyi bırakırım, ben fanatiksem yuh 🙂 Sadece saçma iddia görünce saçmalığını söylüyorum. Genelde zaten belli 3-5 kişiden çıkıyor saçma iddialar.

"şaşırtmadı" gerçekten çok başkasının yorumunu dile getirme olmuş 🙂 

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bandirmaspor'a karsi tete'yi koymus stajyer.

anca bunlara karsi oynar iste, sampiyonlar liginde gruptan 1. bile cikabilirdik su adami hic oynatmasaydi

eminim bu mac bile asist veya gol atamayacak.

neyse o kadar cok top kaybi yapti ki sacha boey performansinin %100'unu sergileyip gidebildi, belki boyle bakmak lazim 😄 

Sosyal ağlarda paylaş

bizim yönetim transferde baya sıçtı batırdı ya. okan olmasa şuan bjk den farkımız yoktu muhtemelen, 2 yıldır bu takımda sol bek yok, geçen yıldan beri 3 transfer şart. sacha nın bu donem olmasa bile bu sezon sonu gideceği garantiydi onu bile planlayamamışlar.   bi icardi tuttu diye takımı ne hale soktular. fm de boşta ki emekliliği gelmiş topçuları toplayan oyuncular gibiler.  sezon sonu zaha ve tete bir şekil araplara satılmalı, bana kalırsa zaniolo iyi paraya satılmayacaksa kadroya alınmalı, 2 orta saha transferi ve 2 bek alınmalı ve araştırmalara şimdiden başlanmalı. sacha dan gelen 30 ve tete,zaha satışlarından gelecek para ile bunu rahatlıkla yaparlar ama muhtemelen erden bey kalırsa yine fırsat transferi kovalayacak saçma sapan transferler yapacak

Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray'in evinde galatasaray'a 1. dkda sari kart gosterebiliyor hakem helal olsun 🙂

diger takimlar icin de bu kadar adaletli yonetebiliyordur umarim

mertens'e AYNI hareketi yaptilar hatta daha kotusunu 6 dk once kart verdigi pozisyonun aynisina ayni karari veremedi.. 😮  😮 😮 AYNI hareket 6 dk icinde, insan utanir bu kadar belli etmeyeyim diye verir istemeye istemeye 😮

daha agiriymis hatta, yerdeki ayaga basma degil kavala tabanla girme, gs formasi giyen futbolcularin ekstra sigorta yaptirmalari gerekiyor

su yukaridaki olayi gorup ustune 1. dkda olan olayi ust uste koyup, "adalet icin galatasaray'in yaninda durmaliyiz" demeyen bi insan var mi acaba FuckEr disinda 😄

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

kerem'e yapilan hareket 2. verilmeyen kirmizi bi de ustune atak yaptilar, bu genc emirhan acaba malum takimin altyapisindan falan gecmis midir? 🙂 transfermarkt'a bakayim.

gecmemis hayret besiktas gibi kulupten emirhan gibi "topcu" nasil cikmis..

yuz kizartici 2. pozisyon:

faul bile calmadi, VAR devreye girmedi, atak devam etti... biz nasil biseyin icindeyiz? 

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya, 10.02.2024 18:43 tarihinde dedi ki:

kerem'e yapilan hareket 2. verilmeyen kirmizi bi de ustune atak yaptilar, bu genc emirhan acaba malum takimin altyapisindan falan gecmis midir? 🙂 transfermarkt'a bakayim.

gecmemis hayret besiktas gibi kulupten emirhan gibi "topcu" nasil cikmis..

yuz kizartici 2. pozisyon:

faul bile calmadi, VAR devreye girmedi, atak devam etti... biz nasil biseyin icindeyiz? 

Malum klup diyosun ama 2. pozisyonu yapanin hangi takim oyuncusu oldugu da belli 😄 

BloodBane tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.instagram.com/reel/CzmaCtktXie/?igsh=ZDE1MWVjZGVmZQ==

fuckir ihtiyacimiz olmadigi icin gecenki penalti verilmedi diyor yukardaki macta 1 puan almisiz.

yukardaki penaltidir degildir bilemem, ilahi adalet onumuze koyar 2-3 hafta icinde bakalim baska takimlara veriliyor mu verilmiyor mu

ayni sekilde bilege basmalar da dusecek onumuze

her seyi karsilastirmali gorecegiz 🙂 

bu noktadan sonra durdurmaya calissalar cok sinirlenmem gerci sonucta lideri tutup yarisi kizistirmanin mantikli bir aciklamasi var, benim aklim ikinciyken dograndiklarimizda yani gecmiste

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...