Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

FB-GS Karsilastirma yapma acisindan soylemedim. Sizde de Fred yoktu. Becao kapadi gibi sezonu heralde zaten. GS de o gun oynayan 4 kisi yoktu dun. Ha Ziyechi sil zaten.

2-3 hafta once bu iki takim arasinda ciddi farklar yoktu. Su anda hersey bitti gibi bir hava var ki olmazdi bu. GS de baska sikintilar oldugu belli de zaman gosterecek. 

Sotto tarafından düzenlendi
  • Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Penaltı mı dersen penaltı da, ucuzdu aynen. Zaten o pozisyondan tehlike çıkmayacaktı bir şey olmasa da. Neyse, Fener 50 maçta 25 penaltı alırken ite kaka bi tane de biz alalım 😛

Zaha ve Ndombele en azından bir şeyler yapmaya çalışıyordu. Tete'nin ismini oyundan çıkarken duyduk galiba ilk olarak. Gençler iyi duruyo bu arada.

Sosyal ağlarda paylaş

Ceza sahasında adamı çekerek indirmek rakip FB'li olmadığı sürece futbolda penaltı. Ucuz penaltı dediysek hareket penaltı olmadığı için değil, zaten rakibi çekip indirmese de orada adam bir şey yapamayacağı için yoktan gol geldi diye.

Yoksa 54 maçta 27 penaltı alanlar varken GS'nin adı girmez kollananlar kulübüne, en azından ilk sıradan girmez 🙂

Sosyal ağlarda paylaş

fb cayır cayır rakip ceza sahasında oynadığı için bu kadar penaltı alması normal, karagümrük dışında hatalı penaltı da yok. o da resmi kanaldan hatalı olduğunu duyuruldu. gs'nin bu puanda olmasının sebebini herkes biliyor bu yorumu yapmak komik.

• Uzuldum 1
Sosyal ağlarda paylaş

Tum sut istatistiklerini cikarsaniza bir. Ceza sahasina girisleri de cikarin. Sonra alinan penaltilara korelasyonunu bulun bakalim dunyada. Rezil GS nin toplam sutu daha fazla Fenerden su son macta bile. 

Turkiyeyi gectim Man City ler Bayernler daha mi az giriyor ceza sahasina. 

Dediginiz ancak data ile ispatlanir yoksa bos. Herhangi bir yorum yapmiyorum bilmiyorum cunku ama 50 kusur macta 25+ penalti da normal degil. Turkiye degil genel degerlindirmek lazim.

Ben penalti konusunda her zaman penalti penalti gibi olmalidir orta sahadaki basit faulle esit degildir gorusunu savundugumdan bana gore bu ulkede calinan cogu penalti penalti bile degil. Mantik basit cunku: orta sahada benim darbeyi gostermek kendimi birakmak gibi bir incentivim yok ancak futbolda penalti 80% gol demek. Bu yuzden el olayi da cok sacma bence genel olarak. Rastgele bir top atayip ortaliga ele carpsin sonucunda 0.80 gol olsun baska turlu gol alma ihtimalin yuzde on. Bunlar futbolu geride birakan seyler malesef yillar icerisinde degisecektir. 

Sosyal ağlarda paylaş

Penalti yanlisi soyle yok: buyuk takim futbolculari darbeyi hissettigi an birakiyor kendini, bu da penaltiymis gibi geliyor halbuki futbolda her darbe her mudahale faul olmamali cunku benim kendimi yere atma icin sebebim cok yukarida dedigim gibi. 

Yurtdisinda bu kadar basit verilmediginden city lisi arsenallisi birakmiyor kendini. Daha az ceza sahasina girdiginden degil. Fb gs bir tutuyorum, biri otekinden farkli gibi konusan taraftar kadar sacma bisi yok.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...