Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Nihat Kırmızı: "Florya'ya gelip oyuncu alabiliyorlarsa buyursun gelsin, alsınlar. Ama hatırlatayım; biz istersek yarın gider kaptanlarını alır, kulübemize oturturuz."

bizim taraftar aciklamadan memnun kalmamis tabii onlarin seviyesine dusmeyelim diyorlar, ama benim hosuma gitti 😄

https://twitter.com/gsarayruhu1905/status/1684675279472480257?s=20

bitane tasvip eden yorum yok, GS nasil bir seviye xd

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya, 28.07.2023 08:08 tarihinde dedi ki:

Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Nihat Kırmızı: "Florya'ya gelip oyuncu alabiliyorlarsa buyursun gelsin, alsınlar. Ama hatırlatayım; biz istersek yarın gider kaptanlarını alır, kulübemize oturturuz."

bizim taraftar aciklamadan memnun kalmamis tabii onlarin seviyesine dusmeyelim diyorlar, ama benim hosuma gitti 😄

https://twitter.com/gsarayruhu1905/status/1684675279472480257?s=20

bitane tasvip eden yorum yok, GS nasil bir seviye xd

adamların atarlanmaları bile çalıntı. sdfsd

aziz'in lafıydı sanki o

Sosyal ağlarda paylaş

rashisca nın geçen yıl ki şampiyonluk da payı büyük ama zaha-zaniolo-kerem varken nasıl kullanılacak bilemedim. zaten zaha neden alındı onu da anlamadım oynamaya başladıktan sonra görürüz artık okan hocanın aklında ki planı. şuan sadece bir 8 transferi yeterli olacak gibi. sergio geçen yıl baya sırıtıyordu özellikle bu ofansif kadro da torerria nın yükünü azaltacak bir orta sahaya ihtiyacımız var. kerem demiray o bölge için iyi olabilir hem de yerli sorunumuzu bir nebze çözer.  o bölgeye de pahalı bir transfere gerek yok bence şuan ki hali ile gayet yeterli bir kadro olduk bence. belki mertens yerine biri alınabilir ama sanki okan buruk çift 8 deneyecekmiş gibi geliyor bana

Sosyal ağlarda paylaş

Aceace, 30.07.2023 17:29 tarihinde dedi ki:

Çogiyi kadro kuruyoruz. Fazla iyi kadro kuruyoruz. Haddinden iyi kadro kuruyoruz. 

Umarım patlamayız. Çok feci makara malzemesi oluruz valla. Türkiye'de süper takım kurulup başarılı olunmayınca dağılması da feci oluyor. 

patlayacaksınız inş dinimiz amin

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...