Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

S-H, 01.10.2023 19:48 tarihinde dedi ki:

ortada büyük resim yok gerçekler var. siz, size sağlanan avantajları, geçmişinizdeki kirli yapılanmayı normalleştirmeye çalışıyorsunuz, biz de doğruları söylüyoruz.

boşa yazıyosun, cabbar timurun "belgeler var" ifadesindeki belgeleri senden açıklamasını isteyebilecek adama laf anlatmaya çalışıyosun sdf 

ya da 5 sene sonra abdurrahim ve timurda da belgeler vardı dediğinde bugünkü takımla ne alakası var, yasaklansın zihniyeti ile mücadele edeceksin çok zor. 

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Evde değilim, uzun yazamıyorum telefondan.

İbrahim Akın'ın kabulünün ibb fener olduğu iddia edildi ama o maçın en iyisiydi adam. Tek sezonluk değildi zaten suçlamalar. Şimdi bakamayacam da gittiği "hoca"nın da zamanı daha eski yanlış hatırlamıyorsam.

Geçmişe dönük Hakan Şükür falan dersiniz tamam ama şu an birine böyle ithamda bulunanını uçururuz. Çünkü gideceği adli mercinin ucu bucağı yok. Haksız yere insanlara bunu çektirilecek yer değil Pati. Ha, iddialarda da bilerek yok sayılan kanıtlar ve çarpıtılanlar çok var bunu kimi çevreler işine geldiği için, kimi taraftarlar da tırtlıklarından yapıyor, tersi görüş kanıtlı olsa bile radyoaktif çünkü ve en ufak bir tutarsızlığı dile getirince bile adli risk var.

Ceza konusunda görüşümü beğenmek zorunda değilsiniz. Hatta isterseniz Dyna'ya falan yazın özelden şikayet edin. Gocunmam. Gocunsam da umrunuzda olmaz zaten 🙂

Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR, 01.10.2023 20:04 tarihinde dedi ki:

bugünkü takımla ne alakası var, yasaklansın zihniyeti ile mücadele edeceksin çok zor. 

Şu konu çok uzadı, madem öyle, açık açık son kez yazıyorum. Bugün herhangi birine (en ufak bir alakası bile olmasa bile) "fetöcü" imasında bulunmanın adli ne sonuçları olabileceğini hepimiz biliyoruz. Kişi en ufak bir bağlantısı olmasa bile hayatı kayabilir, bunun şikecilikle, kuş olmakla, 8-0la falan laf edilmekle en ufak bir kıyas kabul edemeyecek bir olaydan bahsediyoruz.

Durum böyleyken forumda böyle hedef göstermek doğal olarak yasak.

Bunun sebebini bu ülkede yaşayan, ya da belki yaşamasa da takip eden bir kişi olarak, mesajlarına bakınca kavrayabilecek seviyede olduğuna da eminim. Bu yüzden bu "yasakçı zihniyet" olarak lanse etmeni veya şikeyle şunla bunla kıyaslamanı konuyu anlamamakla bağdaştıramıyorum. Tamamen artniyetli, hatta kötü niyetli, manipülatif, kasıtlı bir şekilde işine geldiği gibi yontma çabası.

Daha burada bu konuda yorum yapmayacağım. Dediğim gibi şikayetiniz varsa @DynamicK'e bildirin, o haksız olduğuma karar verirse zaten bana gerekli dönüşü, konuya düzeltmeyi yapar.

Ha bu arada bi son ekleme yapayım, bunun takımla hatta futbolla bir ilgisi yok. Genel olarak böyle. Hatta ben bir kişiye direkt olarak böyle alakasız kanıtsız şekilde bu tip bir ithamda bulunulduğunu görürsem direkt uçururum böyle ara ceza falan da koymadan, sonra adminler gerekirse tekrar değerlendirir.

Rewendor tarafından düzenlendi
  • Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor, 01.10.2023 20:20 tarihinde dedi ki:

Şu konu çok uzadı, madem öyle, açık açık son kez yazıyorum. Bugün herhangi birine (en ufak bir alakası bile olmasa bile) "fetöcü" imasında bulunmanın adli ne sonuçları olabileceğini hepimiz biliyoruz. Kişi en ufak bir bağlantısı olmasa bile hayatı kayabilir, bunun şikecilikle, kuş olmakla, 8-0la falan laf edilmekle en ufak bir kıyas kabul edemeyecek bir olaydan bahsediyoruz.

Durum böyleyken forumda böyle hedef göstermek doğal olarak yasak.

Bunun sebebini bu ülkede yaşayan, ya da belki yaşamasa da takip eden bir kişi olarak, mesajlarına bakınca kavrayabilecek seviyede olduğuna da eminim. Bu yüzden bu "yasakçı zihniyet" olarak lanse etmeni veya şikeyle şunla bunla kıyaslamanı konuyu anlamamakla bağdaştıramıyorum. Tamamen artniyetli, hatta kötü niyetli, manipülatif, kasıtlı bir şekilde işine geldiği gibi yontma çabası.

Daha burada bu konuda yorum yapmayacağım. Dediğim gibi şikayetiniz varsa @DynamicK'e bildirin, o haksız olduğuma karar verirse zaten bana gerekli dönüşü, konuya düzeltmeyi yapar.

Ha bu arada bi son ekleme yapayım, bunun takımla hatta futbolla bir ilgisi yok. Genel olarak böyle. Hatta ben bir kişiye direkt olarak böyle alakasız kanıtsız şekilde bu tip bir ithamda bulunulduğunu görürsem direkt uçururum böyle ara ceza falan da koymadan, sonra adminler gerekirse tekrar değerlendirir.

Ben gerek gördüğümde himmet ve dua yazarım çünkü hem ispatlı, hem devletin kayıtlarında var.  Hocaefendi ve gs li futbolcular  50-60  video var, zikir videoları hariç tüm videolar var. Bu durumda ban dışı olmam lazım.

ilk 2 paragraf tamamen ülkedeki gibi yasaklamadan önce neden yaratma olmuş bence. Yasakçı zihniyet derken bunu kastettim. Çünkü o durum yokken o durumu sebep göstermen bence hoş olmamış.  Çünkü o hatırlatma yapacak durum yoktu, hiç bir insan burda diğerine öyle bir ithamda bulunmadı. 

Yani burda gs ye bir kayırmacılık var. @DynamicK e seni şikayet etmeme gerek yok bence hatanı anlayıp kabullenebilecek biri olduğunu düşünüyorum. yazdıklarımın 1 i yanlışsa atıyorum himmet yok, dua yok, video yok. Gerçekten özür dilerim zoruma da gitmez. 

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR, 03.10.2023 15:05 tarihinde dedi ki:

Ben gerek gördüğümde himmet ve dua yazarım çünkü hem ispatlı, hem devletin kayıtlarında var.  Hocaefendi ve gs li futbolcular  50-60  video var, zikir videoları hariç tüm videolar var. Bu durumda ban dışı olmam lazım.

ilk 2 paragraf tamamen ülkedeki gibi yasaklamadan önce neden yaratma olmuş bence. Yasakçı zihniyet derken bunu kastettim. Çünkü o durum yokken o durumu sebep göstermen bence hoş olmamış.  Çünkü o hatırlatma yapacak durum yoktu, hiç bir insan burda diğerine öyle bir ithamda bulunmadı. 

Yani burda gs ye bir kayırmacılık var. @DynamicK e seni şikayet etmeme gerek yok bence hatanı anlayıp kabullenebilecek biri olduğunu düşünüyorum. yazdıklarımın 1 i yanlışsa atıyorum himmet yok, dua yok, video yok. Gerçekten özür dilerim zoruma da gitmez. 

Ben kuralı ve cezasını söyledim, daha önce dediğim gibi bu konuda daha tartışmayacağım/başka mesaj atmayacağım.

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

Mod olmasaydım ceza pahasına buraya Yahşi Batı'daki meşhur repliğin gifini koymayı düşünebilirdim 🙂

ManU da kaosta gerçi ama hiç ümitli değilim bu akşam, bakalım.

Icardi TR'de esiyo ama hala CL için çok göbekli, kolay kitliyolar, Zaha daha form tutmadı, Kerem dengesiz, Tete bi iyi bi kötü.

Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR, 03.10.2023 15:05 tarihinde dedi ki:

Abi uzatmayın şu mevzuyu artık, @Rewendor şimdi Silivri Soğuk diyor ve Adam Haklı...

Shadow tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...