Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Borlach, 25.08.2023 21:38 tarihinde dedi ki:

sardalya'yı kaale alıp cevap verdiğin için şu andan itibaren ocak dışındasın.

feedlemiş oldum, haklısın.

@Sotto

doğru diyosun belli bir tutarın altındaysa açıklama zorunluluğu yok hadi onları geçtim ama ben gs'nin bu ffp olaylarına takılıp transfer yapamadığını hatırlamıyorum ama fenerbahçe çok kısıtlama gördü bu yüzden. artık kılıfına uydurma mı denir kollanma mı denir bilmiyorum ama bu işin bokunu çıkaran gs. 

Sosyal ağlarda paylaş

google'dan bi şey çıkmıyor, kap'ta zaten yok, sen cuma gecesi sallarsan ben de link sorarım haliyle 🙂 

mesela beşiktaş, ekonomik sıkıntılar yüzünden istediği gibi transfer yapamıyor, milyonlarca taraftarı olan beşiktaşın öyle 1m 2m euro sallayacak zenginleri yok sanırım öyle mi?

S-H tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Takim baya cop.

bak sampiyon takim transferlerle geriye gidiyorsa burada bir sikinti var demektir. Aldigimiz hicbir oyuncu garanti degil. Bir tanesi bile tamam oynar diyemiyorsun. Angelino bile kendi icinde bu kadar riskliyken hayatinda ingiltereden cikmamis nasil bir kisiliig oldugu bilinmeyen zaha, bence hic geregi bile olmayan tete alindi. Kerem tam bir cop ama yerli kotasindan geldi desen bile eylul ayi oldu orta saha almadin. Cok ciddi hatalar yapti gs bu yaz, bu da klasik avrupada basarili takim kurmanin bu tarz adamlarla gelmeyecegini dusunememeisinden. Simdi versinler ramosa 10m eur yilda iyice batalim iki seneye.

Sosyal ağlarda paylaş

Daha kötü kura sanırım bi tek F grubuydu (PSG - Dortmund - Milan).

Bayern gelebilecek en kötü baş takım, PSG'den Real'den City'den daha kötü, çünkü durmuyor adamlar. Maçı rölantiye almıyorlar.

Bakalım. Ramos sadece CL'ye kalmayı şart koştuysa iyi, yok bi gruplar ne çekilecek bakayım dediyse o zaman sıkıntı, imzadan caymıştır 😄

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...