Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Sergen uzun soluklu bir hoca değil maalesef, hani yok proje yok istikrar diyorsan Sergenle olacak iş değil. Kısa süreli başarı isteniyorsa o başka tabi. 

Sanırım acelemiz de yok, sene sonuna kadar Serdar yönetecek. Umarım biraz erken davranırlarda kampa mampa kadar teknik direktör , transferler vs yetişir.

Sosyal ağlarda paylaş

Darksun, 16.04.2024 20:41 tarihinde dedi ki:

Sergen uzun soluklu bir hoca değil maalesef, hani yok proje yok istikrar diyorsan Sergenle olacak iş değil. Kısa süreli başarı isteniyorsa o başka tabi. 

Sanırım acelemiz de yok, sene sonuna kadar Serdar yönetecek. Umarım biraz erken davranırlarda kampa mampa kadar teknik direktör , transferler vs yetişir.

sergen normalde uzun soluklu değil diyebiliriz ama beşiktaş standartlarında baya uzun. kendisinden sonra gelen 7 teknik adamın hepsini toplasak sergen kadar anca yapıyor. 🙃

spacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

Samet aybaba beşiktaşlı olarak doğruları gören ve saygıyı hak eden biri umarım bütün beşiktaşlılar böyle olabilir ki ülke futbolu gelişsin. 

Reis elimizde çürümüş bir kadro var demiş. Ben desem idam isterler burda doğruluğuna bakmadan. beşiktaş gerçekten çok kötü bir takım ve çürüklük ligimize de yayılmaya başlamadan müdahele edilmesi gerekiyor.

https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/besiktasta-samet-aybabadan-oyunculara-sitem-ve-sergen-yalcin-aciklamasi-helal-olsun-dedim-etik-olarak-dogru-olmaz-42446847

TheGreatWall tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Burak, Rıza, Santos bu sezon boşu boşuna çalıştık bunlarla. Santos'dan umutluydum tabii ama gerçekten kimse bulunmayınca apar topar imza attırılmış. Yönetimin söylediği ilk yalan bu oldu, ayrıca ilk faili de oldu. 

Serdar svensson'u, muleka'yı kazandı ancak bunlar seneye en fazla kadro derinliği için yedek kalabilecek oyuncular. Muçi ve Musrati direkt farketti, santos resmen muçi'yi yanlış oynatıyor, musrati'yi de küstürmüştü. Muçi devre arasında transfer bile yapabilir. Türkiye kupasını alırsak çok iyi olacak ya şu sezonda şu ortamda 😄

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...