Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆-🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

İstediğiniz kadar beni banlayabilirsiniz. 
Peki ya gerçekleri?

Adını bile hatırlayamadığımız dandik bi takımın hocası basın toplantısı bjk ile dalga geçiyor. bjk an itibariyle perişan olmuş yeniliyor. Çok mu büyük takım olduğunu düşünüyor bjk taraftarı takımının? Alkolik bi arkadaşım vardı asla alkolik olduğunu kabul etmiyodu. 4-5 kez tedavi görmüştü. Ama alkolik değilim deyip içiyordu. bjk de o hesap. Olan ülke puanına oluyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

Burak efendi Bailley'e söylendi durdu, takımı antalya maçında 3 puandan etti, stopersiz çıktık tamam e bu hafta niye oynatıyorsun?

Takım o kadar bitik, ortam o kadar kaotik ki dün maçı izlerken halı saha takımı izlediğimi farkettim. Kim nerede, ne oynuyor belli değil. Gedson her yere yetişmeye çalışıyor. Rosier ciddiyetsiz şekilde takıldı. 
Size takımın felaketliğini şöyle söyleyebilirim; Bailley sakatlandı 22.dk da Amartey girecek 5 dk ne olduğu belli değil, takım 5 dk eksik oynadı. 😄

Beşiktaş taraftar gruplarına da artık saygım yok. Protesto etmediler yönetimi, dün futbolculara ve Burak'a küfür ediyorlar. 

Beşiktaş daha çok büyük rezaletler çıkaracak, iyi izleyin. ANÇ ve avaneleri kulübü rezil etmeden gitmeyecekler, kafaya koymuşlar. 5-6 hafta var nasıl geçecek böyle bilmiyorum

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Rıza nedir ya efsane olsa ne olur. dümdüz td yi alıp koca beşiktaşın başına getiriyosun. 10 kişi çıkarım onuru bırak stoper yapmayı ilk 18 e almam, alt ypaıdan stoperi alır koyarım en azından mazeretim olur. 

Demir ege yok şöyleymiş böyleymiş u19 topçularından 1 çalım görünce romantikleşiyoruz. Tır ya çocuk. 

Aldırma kartal aldırma sezonu.

PR başkan adayı ile , "benim olacak fıstık" başkan aadayı arasındaki başkanlık seçimine de bakınca gelecek içinde hiç umudum yok. 

Sosyal ağlarda paylaş

Asıl önemli olan konu bence şu, kimse beşiktaş jimnastik klubü ile dalga geçmeye tenezzül bile etmiyor. İnanılır gibi değil demek isterdim ama bu yaşananların hepsi benim beklentim dahilindeydi. beşiktaş kötü bir takım. Bu yaşananlarda da abartılacak bir olay görmüyorum. 

Ayrıca beşiktaşı özüne, yani jimnastik sporuna dönmeye davet ediyorum. Futbol şubesi kapatılıp jimnastik ile yola devam edilirse herkes için hayırlısı olur tartışmasız bir şekilde. 

Sosyal ağlarda paylaş

Fener için söylediğimi beşiktaş için de söyleyeyim, nasıl ki kesinlikle ismail eagle ile fb nin şampiyonluk şansını azalttığını düşünüyorum olamaz demesem de, yol yakınken rıza hocaya teşekkür edip sergeni getirsinler. En azından adama bu sene hazırlanma vs şansı verirsin kimse de iplemez.

Ligi 10. sıradan aşağıda bitirecek kadar mal da değilsen sorun da olmaz. 

Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR, 30.11.2023 20:02 tarihinde dedi ki:

Rıza nedir ya efsane olsa ne olur. dümdüz td yi alıp koca beşiktaşın başına getiriyosun. 10 kişi çıkarım onuru bırak stoper yapmayı ilk 18 e almam, alt ypaıdan stoperi alır koyarım en azından mazeretim olur. 

Demir ege yok şöyleymiş böyleymiş u19 topçularından 1 çalım görünce romantikleşiyoruz. Tır ya çocuk. 

Aldırma kartal aldırma sezonu.

PR başkan adayı ile , "benim olacak fıstık" başkan aadayı arasındaki başkanlık seçimine de bakınca gelecek içinde hiç umudum yok. 

uzulme asil takimin 1. 😄 

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...