Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆-🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Bu Euro 2024 başından beri işte twitter,eksisozluk takip ediyorum milli takımla ilgili haberler için, istisnasız her gün BJK liler Semih nasıl oynamaz, niye oynamıyor santraforda falan filan. Şimdi gitti kendileri santrafor aldı, düşünemiyorum artık heralde her gün de kendi takımlarına sövecekler heralde. Bu teknik direktör de sanırım oynatmıcak Semihi ilk 11.

Sosyal ağlarda paylaş

semih şu an tek başına kalacak biri değil kaldı ki ona da zarar. Weghorst tarzı yardımlaşacağı forvet ile çok parlayacağını düşünüyorum. Immobile'ın kariyeri tartışılmaz da 35 yaşına gelmiş kafasında şampiyonluk olmayan adamdan pek bir şey umrunda olacağını sanmıyorum. Abu zaten dert bi de başka dert edinmeyelim 

Beşiktaş transferlerde çok geç kalıyor yine. Rafa Silva ile güzel bir sinerji yakaladı ancak yine ortada bir şey yok. Şimdi lauriente fenerde haberleri dönüyor psikolojik olarak da üstünlüğü ele geçirmesi gerekiyordu çoktan. 3-4 transfer ile bir şey değişmez

Sosyal ağlarda paylaş

Bilet ve kombine fiyatlarına enflasyonun çok üzerinde yapılan zamlardan da belli ki beşiktaş jimnastik kulübü girdiği maddi yükün altından kalkamayacak. Maaşların ödenmesi imkansıza yakın. 2 adamın 3 yıllık maliyeti 80-90 m euro. Saçmalık ötesi. UCL kazanman lazım ki Tr liginde bile herhangi bir iddiası olmadığının taraftardan yönetime herkes farkında. 

beşiktaş jimnastik kulübü bu yıl büyük dramalar yaşayacak gibi duruyor. Maaşlar ödenemez, kötü futbol kolay kolay değişmez, hoca büyük ihtimalle sene sonunu görmez ve yönetimde ciddi çalkantılar başlar. 

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

Immobile hareketi çok iyi ya semih'i 15-20 gol bandına çekerse 40m'dan aşağıya gitmez seneye. Bir de avrupa'da iyi işler yaparsa. Immobile ve rafa olayına buradan da bakmak lazım. Demir Ege de var seneye 60-70m gelebilir 

kanatlar ve bekler hala felaket durumda en az 3-4 transfer daha lazım ve yedek kulübesi rotasyon için de güçlendirmek lazım. Şenol zamanı yedek kulübesinden katkı alamadığımız için şampiyonluk gitmişti 

bLackcha0s tarafından düzenlendi
  • Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...