Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2023 - 2024 Sezonu Genel Tartışma

Shadow

Öne çıkan mesajlar

El muhabbeti futbolun katili. Ben olsam bariz oynama ve elini acarak gelme disinda her turlu carpmaya devam kurali getiririm. Ortada yokken yalan orta aciyorsun sicrayan adamin eline degiyor ve pozisyon yokken penalti aliyorsun mesela. Bana sacma geliyor, el ve kol vucudun parcasi kabul edilmeli bu durumlarda. Atiyorum sicradim, elim kafamin uzerindeyse okay penalti olmali cunku oyle bir sicrama yok. Ama sicradim elim hafif yanda geldi carpti penalti sacma. El belli yukseklikte degilse (kafa uzeri) veya yanlara dogru bariz sekilde bloklama amaciyla acilmadiysa ki bu cok net belli olur penalti filan olmamali.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgilendirme

2023-24 sezonunun yapılanmasını sürdüren Futbol Şubemiz, Takımımızın önümüzdeki dönem yapılanması adına da adımlar atıyor. 

Kulübümüz, yüksek potansiyelli bir yetenek olarak takip ettiği 2003 doğumlu Mısırlı stoper Omar Fayed’i renklerine bağlamak üzere görüşmelere başladı. 

Oyuncu, sağlık kontrolleri ve ileri transfer görüşmeleri için İstanbul’a davet edildi. 

..

Sosyal ağlarda paylaş

Liebe, 14.08.2023 21:32 tarihinde dedi ki:

https://beinsports.com.tr/video-liste/kadikoydeki-pozisyonlar-trioda-konusuldu

Ya abi bilmiyorsanız bu işin profesyonellerinden açıklamalı yorumları dinleyin laorx gibi trol pozisyonuna düşmeyin şuna penaltı demek için futbolun f sinden anlamamak lazım.

Pozisyon penaltı veya penaltı değil o ayrı konu da bu kadar tartışmalı bir pozisyonda "penaltı demek için futboldan anlamamak lazım" demek çok boş bir yorum. %100 eminim aynı şey Fener'e karşı olsa bizzat senin penaltı diyeceğine mesela, yemeyelim birbirimizi 🙂

Sosyal ağlarda paylaş

Fener hala eksik. Anadolu vs her takıma karşı yine şov yapacak kadro var, ama şampiyonluğu götürecek bence yok. 

Ben altayla ilgili bir yazı yazmıştım son derece netti, uzun süre sonra nerdeyse herkesin hem fikir olması güzel., Şimdi yine yazayım, İrfancana da güvenmeyin. Bence ikisi de ancak iyi bir ana kalecinin iyi yedekleri olur. Muslera - Mert diyince bjk ve gs liler nasıl rahat oluyorsa bu rahatlığı sağlayacak kaleci lazım.

ismail Kartal gördüğüm kadarıyla ikinci hatayı irfancan kahveciye güvenerek yapıyor. Yapma hocam istikrarsız adama güvenilmez. Şampiyonluktan eder adamı. 

Bir de becao sağlam gibi ama ayakları aşırı kötü geldi bana. hani yaktı yakacak gibi ama alışma dönemi de olabilir.

Fenere 1 santrafor lazım, 37 yaşındaki adama tamamen güvenilmez. Garanti golcü lazım. Bir de iyi bir sağ sol oynayan kanat. 

Bu arada szymanski iyi paraya gider. Tam Beşiktaşın ihtiyaç duyduğu adam

Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR, 18.08.2023 05:04 tarihinde dedi ki:

Bir de becao sağlam gibi ama ayakları aşırı kötü geldi bana. hani yaktı yakacak gibi ama alışma dönemi de olabilir.

Fenere 1 santrafor lazım, 37 yaşındaki adama tamamen güvenilmez. Garanti golcü lazım. Bir de iyi bir sağ sol oynayan kanat. 

Bu arada szymanski iyi paraya gider. Tam Beşiktaşın ihtiyaç duyduğu adam

Becao canavar gibi stoper, ayrıca elinizden kaptığımız Jiku ve Tadic ligin kralı olacaklar görürsün bak...

bi kaleci bi 6 no ile şampi FB

Sosyal ağlarda paylaş

yok çok öncesinde ofsayt varmış, topun samsuna geçmesinden önce.

5dk var'a baktılar gol iptali için 🙂 karar doğru yanlış bi şey demiyorum, böyle durumda pozisyon nerede başlıyor-bitiyor bilmiyorum fakat 2 gün önce faulle gol atıldı var'dan dönmedi çok yazık.

S-H tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...