Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2023 - 2024 Sezonu Genel Tartışma

Shadow

Öne çıkan mesajlar

Cthulhu, 10.08.2023 07:56 tarihinde dedi ki:

teknik direktörünün eline kağıt tutuşturmuşlar. kağıttan okuyarak basın toplantısı yapıyor. cevap olarak maklubeciler ehehehe diyip sonra da ağlıyorsunuz demen de müthiş kafa. 

her yapılanı savunmak zorunda değilsin. sana kişisel bir şey diyen yokken ortalığa hakaret edeceğine mesaj yazmamayı tercih edebilirsin.

dalga geçiyorum neyini savunucam komik gözüküyor zaten. silinmiş yorumlara ithafen yazıldı onlar, hakaret eden üye düzenli olarak gelip burada millete hakaret ettiği için ben de onun dilinden yazdım olay o. 

burada yıllardır süren komik bir çifte standart var. tinerci diyen ceza almaz, şikeci diyen ceza almaz, gs'ye en ufak kinayeli yorum yapan uyarı alır. kapatın madem diğer takım başlıklarını ua-pati diye tek başlık kalsın kendi aranızda konuşun.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

S-H, 10.08.2023 20:35 tarihinde dedi ki:

dalga geçiyorum neyini savunucam komik gözüküyor zaten. silinmiş yorumlara ithafen yazıldı onlar, hakaret eden üye düzenli olarak gelip burada millete hakaret ettiği için ben de onun dilinden yazdım olay o. 

burada yıllardır süren komik bir çifte standart var. tinerci diyen ceza almaz, şikeci diyen ceza almaz, gs'ye en ufak kinayeli yorum yapan uyarı alır. kapatın madem diğer takım başlıklarını ua-pati diye tek başlık kalsın kendi aranızda konuşun.

silinen ilk mesaj seninki. 

forumda çifte standart yok sen elma-elma karşılaştırması yapamıyorsun sadece. bana hakaret edilmişti ama silinmemişti dediğin mesajlar varsa da şikayet et o da silinsin. 

Cthulhu tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

GS'nin bence zaten hem kisa boylu hem de ekstra ozelligi olmayan birine ihtiyaci yoktu bence isabet oldu almamamiz. Daha farkli isim lazim bize, Sergio yerine bir tik daha kreatif. Ortada Torreira-Fred ile zaten oyun kurucu eksikligi yasayacakti takim. Fener'in ihtiyaci belki vardi ama hem Ismail hem Fred nasil olur gorecegiz. Bence bu adam oyle ahim sahim bir futbolcu degil, yanilirsam alintilarsiniz.

Fener'in hucum hatti asil sikinti. Cengiz bir turlu benim isinamadigim topculardan bir var bir yok.

Mesela GS'nin de Tete hamlesi inanilmaz gereksiz. Hem Zaha hem Tete kafasina gore oynayacak gibi duruyor, Icardi cildirabilir. Sirf calim atacagiz diye sacmaliyorlar gibi gelmeye basladi. Kim Min Jae, Crespo, Nelsson, Marcao gibi scout transferleri lazim.

Ha gerci Tete cikilabilecek bir transfer 23 yasinda, Fener'in cikabilecegi adam kalmadi onumuzdeki 1-2 sene.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

boy çok önemli bir etmen değil, dünyada kime sorsan ilk akla gelecek ikililerden xavi-iniesta'nın boyu malum, arkalarında uzun adamlar vardı da ikili olarak epey kısaydılar.

geçen yıl fenerbahçenin sorunu oyun kurucu veya skor üretememek değildi, zaten ligin en çok gol atan takımıydık. takımda üst üste gelen başarısızlıkların baskısından dikkat sorunu var, çok kolay gol yiyoruz, kaleci performansı çok kötü. örnek olarak belki eski formunda değil ama muslera kritik bir maçta 3 metreden şutu kurtarırken altay tek kale oynanan maçta atılan ilk şutu kurtaramayan bir kaleci.

taraftar başarısızlıklardan bunalmış, tribünlerde bütünlük kalmamış, üstüne takıma destek olacağına bir çok maçta olumsuz etki yapıyor. 

genel olarak winner-hırslı, hedefsiz oyuncuları yukarı çekecek oyuncu eksikliği var. mesela valencia 29 golle gol kralı oldu ama umursamaz tavırlarıyla kaçırdığı o kadar kritik pozisyon var ki 39 gol atsa bile bi kıymeti olmuyor. tadic bu açığı kapatacak gibi böyle oyuncular lazım.

orta sahada arao oynuyordu yerine fred geldi her türlü upgrade, bir ortasaha daha gelecek deniliyor, bir de kaleci gelecek sanırım. düzgün oyuncular gelirse eksikler tamamlacak gibi ama belli olmaz, kaleciyle 2 aydır pazarlık yapılıyor yine altaya kalırsak şaşırmam.

Sosyal ağlarda paylaş

Boy aslinda onemli, Busquets o acidan onemliydi supurucu olarak.  Pep takimlarinda uzun boylu adamlar var hep geride 6 numarada. 

Gs de herkes cok kisa o yuzden dedim her takim icin sorun teskil etmez bu. 

Fenerin kolay gol yeme problemi acikcasi Jesus ile alakaliydi bu sene her turlu cok daha az pozisyon veren az gol yiyen bir takim olacaktir.

Lider oyuncu konusunda katiliyorum Tadic Dzeko lider karakterli oyuncular yillardir olmayan seydi.

• Like 2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...