Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40K: Darktide

Sam

Öne çıkan mesajlar

Evet houndlar zor ölüyor gerçekten, bir de epey hızlı kaçıyorlar.

Yeni haritaya baktım da throneside'mış HL-19-24, harita epey düzayak olduğu için, şimdiye kadar görmediğimiz bir alan açılabilir belki.

Horde'larda tek tek mob seçmekten imanım gevredi valla, ondan thunder hammer'a blast gelsin istiyorum, bir de tabii çok fiyakalı silah sdfsg ama zelly'ye doğru düzgün vuran bir aoe melee weapon getirmeleri şart, hoş flamethrower epey iş görüyor ama o da çok statik, insanın modunu düşürüyor oynarken.

Sosyal ağlarda paylaş

endgame'den bahsediyorum. 380 dediğim combat statı olan blessing'ler ve perkler hariç. emperor item verse ne olur tamamen random geliyor turuncu veya mor olması tamamen çift perk ve çift blessing'le alakalı zaten sen de upgrade edebiliyorsun. adam orada 471 turuncu veriyor combat'ı 350'i, armory'de gri item var 376 combat'ı var hangisi daha iyi? tabii ki 376 olanı alıp upgrade edip turuncu yapmak.

vt2'nin de sistemi harika değildi ama zar düşürme ve grimoire üzerinden şansını arttırıp sürekli item düşürüyordun yüksek zorluklarda, bunda oyna babam oyna armory beyefendi saat'te ürünleri yeniliyor oradan bakıcam beklicem, fomo olacak vs. çok kötü bir tasarım tercihi, acilen müdahale şart. 

Sosyal ağlarda paylaş

adamlar bi de yama getirdi perk'leri değiştirebilelim diye, sadece bi tanesini değiştirebiliyorsun diğeri kitleniyor? istediğin item'i elde etmen tamamen rng'ye kalmış, hani f2p oyun olsa anlayacağım bu kadar millet content'i bitirmesin diye uğraşmak niye. yeni karakter açsam herşey baştan diğer karakterimdeki item'ları da kullanamıyorum veya currency'leri.

Sosyal ağlarda paylaş

weapon ve ranged weapon kombinasyonları oynama stilini ve oynayış tarzını direkt etkilediği için hem hepsini denemek lazım insanın kendine uygun silahı bulması için hem de en nihayetinde beğendiğin silahın rating'i yüksek ve oynama stiline uygun şekilde dağılmış veya hepsi yüksek olan damage, cleave, mobility dağılımı olanını bulmak gerekiyor, bu da shop takip edip, silah upgrade etmekle oluyor anca.

Sosyal ağlarda paylaş

yok açılmıyor. ben şeyi denedim upgrade etmeden fsdfs 1 tane perk varken değiştirdim belki dedim uprade edince yenisini açık gelir, yemedi direkt kitli geldi. değişemiyorsun maalesef ikincisi kitli kalıyor. bi de çok fazla perk çeşidi var istediğinin gelmesi de çok zor oluyor böylelikle. şu sistemde istediğin silahı elde etmen çok ufak ihtimal, daha blessing'lere girmedim.

Sosyal ağlarda paylaş

beni de bir tek achievementlar cezbediyor şu an, onun için de doğru görev gelecek, çok oyalayacak bir special condition olmayacak, bir de üzerine ne yaptığını bilen tipler katılacak ancak öyle tamamlanabilir gibi, o da büyük oranda şans meselesi. uygun harita bulursam şansımı deniyorum, yoksa ben de pek oynamıyorum şu aralar ama potansiyeli çok yüksek bence oyunun, umarım heba etmezler.

Sosyal ağlarda paylaş

maşallah. ?

ama evet ben hala 30 olmadığım halde (toughness bug uzun süre soğuttu bir de knox yok) store kontrol etme işi çok bayık. imparatorun verdiği bayağı rastgele. rolları iyi geldi diye uygun olmayan bir silah kullanılmıyor yani.

bir de random maça girince milletin levelı bile görünmüyor, öyle saçmalıklar var. lvl 5'ler var diye malice'de 4-5 kere wipeladım dün. bayağı ömür törpüsü ve oyundan soğutucu. kim ne öldürdü ne vurdu zaten onları da yazmıyor malum. halbuki oyun sadece dmg değil bütün statları yazsa "merge groups?" seçeneği bir anlam kazanır. adam asalak mı anlaşılmıyor ki çoğu zaman. kill, dmg, block, push, stagger, yaz hepsini. ille dmg makinesi olmasına gerek yok yani iyi cc'leyen adamı da anlarız. milleti spectate etmiyoruz ki kendi oyunumuza odaklıyız.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...