Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2022 - 2023 JJ Sezonu

Shadow

Öne çıkan mesajlar

Kaçıncı kez rakibe net penaltısı verilmiyor ya hikaye lig resmen. Cidden geçen sene trabzon, sonra fener olayı asparagas değilmiş. Ts ve fb nin bu sene ortaklaşa hakemler hakkında konuşmamalarından belli. 

Geçen sene ts nasıl arkadan itiliyorsa bu senede fener. Lehine kararlar penaltılar vs doğru hem fikirim, aleyhine 1 tane penaltı çalamıyorlar, varı dinliyor yine vermiyor adam. Alanya maçında önce beşiktaşı sonra gs yi alenen biçtikleri belli oldu. 2022 masal ligi.

Oysa ihtiyacı yok takım gibi takım var, başında harika bir hoca gerek yok ama garantiye alıyorlar. 

Sosyal ağlarda paylaş

birde bu hakemin yıllardır 1 kere iyi yönettiği maça denk gelmedim.

sadece fener maçları da değil.(bize ekstraları oluyor o ayrı :d ) diğer takımların maçlarını da kötü yönetip maçın önüne geçiyor.

bu kadar uzun süre hakemlik yapabilmesi bile çok ilginç.

Sosyal ağlarda paylaş

On 08.11.2022 at 11:14, Liebe dedi ki:

Sadece iyice delirdiğim pozisyonları gelip buraya yazdım ben bile, ona rağmen fenerliler şikayet etmediğine göre falan demiş bir de ? üstüne ne olursa olsun hakemi de üstüne koyar yeneriz kafası rahatlığı falan da var yayıla yayıla izliyoruz 

İzle anam izle koçum yayıla yayıla izle, ciklet reyizi yanına al da izle. Hakemler adaletli olunca böyle evinde paket ederler. 

Helal olsun hakan keleşe resmen td lik dersi verdi ciklet reyize. Oyuncu ne zaman nasıl değiştirilir helal olsun valla

ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Sosyal ağlarda paylaş

Dostum tabi ki takipteyim. Futbolun olduğu her masadayım.

Geçen hafta yine serdar aziz, futbolun doğasına uymayan gerçek penaltı gibi penaltı yaptırmıştı ama veremediler. 

Bu hafta yaktı. Ben geçen haftadan uyardım zaten. Yani 13 haftada 10 penaltı atıyosun, ozaman işler kolaylaşıyor tabi. Bu hafta gördük ki pozisyon bile üretemedi fener. O alexli davidli kadro yok sonuçta. Takım olarak fener iyi bir takım, yani oynayan oynamayan oyuncuların maşallahı var diriler istekliler ama öyle uçan kaçan fener değil yani hakemler işini baya kolaylaştırdı şimdi doğruya doğru.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...