Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dursun Şarküteri 2022 🏆 2023 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

FuCKiR, 01.06.2023 01:25 tarihinde dedi ki:

Timur belgeleri ne zaman açıklıyor. Görelim nelermiş. TFF adamsa tüm sezonun renk ayırmaksızın var kayıtlarını açıklar, timurun tabiriyle kirli ligi aydınlatmak bu dakikadan sonra gs nin görevi. Yoksa hala belge kaset vs gibi tabirlerle fetönün lig üzerinde etkisinin olduğu açıkça ortada demektir. 

Ali Koç seçimden sonra açıklıcam dediği 'Florya peşkeşi' nden sonra açıklayacakmış Erden ağabey de. 😄

Sosyal ağlarda paylaş

6 da olurmuş, çok kaçırmış ve net pozisyonlar kaçırmış hep GS.

Ben izleyemedim, dışarıdaydım, özetten gördüğüm sayısız fırsat var kaçan. Bi de özete girmeyenler vardır.

Yalnız FB'li defans PES5 gibi oynamış, hamle yapmıyor, yanından geçip gidiyor GS'liler rahat rahat. Bi de o zamanlar hızlı diye Roberto Carlos'u forvete koyardık, defansın yanından böyle geçerdi defans bir şey yapamazdı. Topsuz adam nasıl bu kadar yavaş kalabilir top süren hücumcuya karşı? Zaniolo, BAY, Icardi, Kerem, hepsi koşa koşa geçmiş resmen hiç çalım malım bile gerekmeden.

Sosyal ağlarda paylaş

gs maçta defanstan forvete her alanda ezdi, gs nin kaleyi göremedik o yüzden bir şey diyemiyoruz.

Fakat net olan bir şey belge kaset fetö ağzı bunlar. GS 2 dir bunu yapıyor sonra bir şekilde tff mhk hepsi dönüyor birden. Bunun gerçekten açıklanması lazım. Ne varsa elinde artık bu kadar. Açıklanmazsa net şaibelidir lig.

Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR, 05.06.2023 03:27 tarihinde dedi ki:

gs maçta defanstan forvete her alanda ezdi, gs nin kaleyi göremedik o yüzden bir şey diyemiyoruz.

Fakat net olan bir şey belge kaset fetö ağzı bunlar. GS 2 dir bunu yapıyor sonra bir şekilde tff mhk hepsi dönüyor birden. Bunun gerçekten açıklanması lazım. Ne varsa elinde artık bu kadar. Açıklanmazsa net şaibelidir lig.

gördük şaibeyi nef arena'da zuhauhuhauhaauhauhauhuha.

Fx3-cNCXwAImf0i?format=jpg&name=900x900

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

yusuf ve beknaz türk statüsünde oynayabilecek, iyi oldu. beknaz baya övülüyordu yaşına göre baya güçlü fiziği var, muhtemelen yeni sinan gümüş olur   ama yusuf tan baya umutluyum, bu sene yabancı kuralı kurbanı olmuştu. beknaz dan çok umutlu değilim bir kaç videosunu izledim ama öyle çok da bir artısı yok gibi. 

Sosyal ağlarda paylaş

bjk bu akp tezgahına yeni uyandı yada yeni rahatsız olmaya başladı. sert tepkiler veriyorlar ama sezon başlayınca buna devam edecekler mi veya tarikat yeni lale orta-x-y-z sezonu uydurduğunda karşı çıkabilecekler mi göreceğiz.

S-H tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...