Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dursun Şarküteri 2022 🏆 2023 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

DRaGoN_SLaYeR, 09.05.2023 15:55 tarihinde dedi ki:

Fakir'den daha fena fanatiklik yapanlar varmış burada viyy.

Neyse tebrikler, güzel aldınız şampiyonluğu elimizden. Okan'ı da normalde çok sevmem ama TD kariyeri gelişerek devam eder umarım.

yuh ne fanatikliğimi gördün futbolda. en az 20 tane post vardır, iyi futbol oynayanı tebrik eden, herkes ağlarken fenerin kazandığı penaltıların %95i haklı dedim. Şampiyonluğu bile amasız fakatsız tebrik ettim.

FuCKiR tarafından düzenlendi
  • Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

ne imparatoru abi yeter artık. stajyer dediğin hoca ilk yılında 13 maç üst üste kazandı. son 2-3 haftadır kötüyüz ok ama şu 13 haftada izlediğim futbolu en son 2011/12 sezonunda zaman zaman izlemiştim, inanılmaz iyi top oynuyoruz, kadromuz kaliteli tamam ama bu kadar iyi performansı da kimse beklemiyordu eminim. sezon başında herkes dalga geçiyordu şuan fenerbahçe ile birlikte avrupada en çok gol atan 10 takım içindeyiz.  bence tek hatası son haftalarda hatayspor dan gelen sol beki oynatması oldu baya kötü oyuncu. mertes ve oliviera da son haftalarda baya formsuz

Sosyal ağlarda paylaş

herkesin hakki bir sekilde yeniyor, kabul ama sezon basindan beri sampiyonluk potasinin hepsine ayni anda kumpas yapiliyor olamaz ki... bir cok taraftar icindeki hakkaniyet yoksunu kucuk lobiciyi, hakemlerin soyunma odasina yonelecek buyuk baskani summonladi. bilmiyorum ekonomiye, genel mutsuzluga falan mi yormak lazim. 

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...