Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gittigidiyor'da bir mağazadan aldığım xiaomi kulaklık çakma çıktı

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, Bone dedi ki:

Satış sitelerinin kendini yasal sistemden kurtarıp örnekteki gibi dolandırıcılık suçu işleyen çakma satıcıları koruma tekniği bu.

"Kargoyu teslim almadan kontrol etmek" hele pandemide imkansız bişi. Adamı yanına çağıracaksın, durduracaksın, zorla alıkoyacaksın. Bekleyecek. Sen gidip kutuyu açıp geleceksin,

… nope

bunu yapmayanlar hıyar açıyor kutuda :d

Sosyal ağlarda paylaş

bozuk plak gibi aynı saçmalığı yazıyorsun, açtığın paketi bu benim istediğim ürün değil diye kargocuya geri veremezsin uydurma. açarsın gidersin sonra kargo firmasına iade açmışsındır siteden iade kodu ile yeni bir kargo paketi oluşturursun. ikisi arasında dağlar kadar fark var.

açmadığın ürüne hasarlı dersin almazsın veya istemiyorum kardeşim güle güle dersin almazsın. açtığın ürünü bu ürün hasarlı diye nereye veriyosun kargo firmasına.

Seru tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi araya gireyim de, iadeyi aldım. ama tabi klasik, gazlandığım gibi cimer mimer uğraşamadım yani. Ha lakin gittigidiyor'a bi dünya söyledim bu adamın dükkanı güvenli değil, önlem alın vs. gibilerinden. nitekim o ürünler kalkmış ama herifin tükkan açık tabi hala.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...