Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA EURO 2020 Fantasy Football

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, neokrasi dedi ki:

sa. topici yeni gördüm. zirveden giriş yapmış gibi oldum. doruklara sevdalıyız, kızılçulluyuz.

İki maç günü wildcard ve limitless kullanmadan puan penaltısı yemeden iki farklı kadro yapmayı nasıl başardın yahu?

Edit: hah pardon limitless varmış 2. günde :)

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, MrLevie dedi ki:

kimmich'in 8 puanını yedeklerde yazık ettim bıraktım afdkfhgsf geçen hafta hiç gelecek vaadetmemişti herif.

bunu gördüm. benim içim gitti gördüğümde. 

Kimmich fantazi şampiyon liglerinde fix adamım. hiç hayal kırıklığı yaratmadı. ilk defa bu turnuvada terste bıraktı birinci maç. macaristan maçında beklentim var ondan fds

Sosyal ağlarda paylaş

ilk maçlara hiç hazırlanmamıştım bok gibi puan geldi.

ikinci maçlara biraz hazırlandım yine bok gibi puan geldi.

üçüncü maçlardan önce takımı bile yenileyemedim ikinci maçlardaki takımla bok ötesi puan aldım.

bu sefer olacak ama hisssediyorum.

eidk: arkadaşlarla olan ligde 1.yle aramda 105 puan var, bu ligde 50 puan. O ligden umudum yoktu artık burası için devam edicem oyuna fdsfds

DRaGoN_SLaYeR tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bizim arkadaşlarla olan ligde grup aşamalarından sonra takımı güncellemeyi unutmuş millet ama pati liginde coşku tam gaz sürüyor gibi ?

Ben ama kurallar olarak en az bu fantasy'yi sevdim. Eskiden top kapmaya, ince pas sayısına falan da puan veriyordu sanki yanlış hatırlamıyorsam. Bunda, fazla gol odaklı geldi. 3 tane çok golcü forveti öne sürüp, C Ronaldo'yu da kaptan yaptın mı, yarışta kalıyorsun bir şekilde.  

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Ceronibo dedi ki:

Ben ama kurallar olarak en az bu fantasy'yi sevdim. Eskiden top kapmaya, ince pas sayısına falan da puan veriyordu sanki yanlış hatırlamıyorsam. Bunda, fazla gol odaklı geldi. 3 tane çok golcü forveti öne sürüp, C Ronaldo'yu da kaptan yaptın mı, yarışta kalıyorsun bir şekilde.  

Ben forvetsiz gittim bayağı uzun süre, 3. maçlarda Ronaldo'yu aldım, hiç kaptan yapmadım ama ilk 5'te takılıyorum. Forvetlerim 0'gollü Burak, Kane ve Hollanda'da sahaya adım atmayan unuttuğum elemandı eheh.

Eski puanlarda "man of the match" için de 2 puan verirdi, onu kaldırmaları saçma olmuş bence. Öyle ince pas falan gibi tartışmaya açık istatistiklere (kime göre ince) verdiğini hiç hatırlamıyorum ama 3 orta başına 1 puan ve 3 top kapma başına 1 puan falan vardı heralde. Şu anki durumda ön liberolar çok etkisiz eleman konumunda (Locatelli ve Kimmich gibi manyaklar hariç). Millet fiyatı da ucuz görünce son dönem godlike futbol oynayan Kante'yi hemen eklemişti kadroya, puan getirmeyeceği belliydi şu sistemde.

Sosyal ağlarda paylaş

HAH, aynen. man of the match'e ve top kapmaya puan. dünden beri aklıma takıldı, kesinlikle hatırlamıyordum puanlama detaylarını, ama bakmaya üşenmiştim. Orta veya pasla ilgili bişi de vardı sanki. Çeşitlilik keyfi çok artırıyor bu işte. 

Dediğin gibi DM'ler ve hatta direk merkezi savunma oyuncuları biraz daha albenili olsaymış keşke. Bakıyorum, benim dörtlü mesela spinazzola, maehle, dumfries, sahada savunmayla alakası olmayan adamlar; bi kimpembe var savunmacı gibi savunma ? Tsubasa'daki akrobat brazilya takımı gibi çıkıyoruz sahaya, herkes eller havaya modda fdsfd  

Immobile fecaat bir performans ortaya koyduğundan, senle bende haftanın kumarı yaremchuk olacak gibi ama pek umutlu değilim o cephede.

Sosyal ağlarda paylaş

On 27.06.2021 at 13:04, Fistan dedi ki:

aslında 15 senedir falan aynı kurallar, cl fantasy, world cup, euro  hep aynı

bi daha ki fantasy de herkes öğrensin sdfg zevkli oluyor herkes takip ederse

)

Aynen zevkliymiş. Şu matchday olayını bi yanlış anlamıştım. Bir de substitute ve transferlerde kaybedilen paunlar, artı kaptan değişitrip kaybettiğim puanlar vs oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...