Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genshin Impact

eregorn

Öne çıkan mesajlar

bazı yerler bayağı değişik yanlız, o ilk temple da traveler sende vision yok nasıl elementleri kontrol ediyorsun diye sorduklarında paimon japonca düz bir gariplik var diyor alt yazıda öyle zaten ama ingilizce It was a strange phe.. phen..phe (phenomenon) ı söyleyemeyip something strange happened diye düzeltiyor sonra. İngilizce seslendiren bayağı güzel katkı yapmış normalde dublar olayı rezil eder ama bu şekilde değil.

50 kere reroll yaptığımdan Paimon is so jealous, why doesnt paimon get special cool fighting powers diye çemkirmesi hafızaya yapıştı resmen çok tatlı haha. Ama ilerde bazı questlerde ingilizce seslendirme eksik, japonda da aynı yerde seslendirme var mı bilemedim.

Here is an overview of the upcoming versions, events and their dates:

- Version 1.1 – Estimated to arrive November 11, the Unreconciled Stars event will take place in this version.

- Version 1.2 – Estimated to arrive December 23, this version will unveil the Dragonspine area and its related event.

- Version 1.3 – Estimated to arrive in February 2021, the Lantern Rite event series comes with this version.

Sosyal ağlarda paylaş

yani char çıkarayım derken oyundan soğumak da var ehu. zaten önemli olan nokta 5* konusunda:

- bayram/seyranda ne kadar cömert olacaklar free draw/primogem vs olarak (yılbaşında anlaşılır)

- eventler ne kadar primogem verecek

- char/weapon powercreep ne hızda olacak

- powercreep'i nötralize etmek için eski charlar bufflanacak mı

eğer feh gibi olursa bugünkü 5*'lar patates olur bir yıl içinde. fgo gibi olursa 3 ayda bir 5* alırız. gbf gibi olursa 1 yılda 50 ssr alırız, üstüne bunların hepsi her yıl demode oldukça bufflanır yeniden.

oyunun gidişatı netleşmeden reroll için bir hafta harcamamak lazım bence.

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, HarveyQuinn dedi ki:

reroll atan varsa pre register ödülleri pazartesi kalkıyor. pazartesiye kadar atın ne kadar atıyosanız ?

bunu sormaya gelmiştim,thx. ben de iki 5* kovalıyorum. şu ana kadar gelenler:

keqing noelle ningguang fischl xianglingx2

keqing noelle ningguang fischl barbarax3 

venti(x2) noelle ningguang razor barbara xiangling

venti fischlx3 barbara noelle bennettx2 xiangling

bayana kadar devam, sonra seçecem birini

Sosyal ağlarda paylaş

Resin regen rate i arttırmaları lazım ya böyle giderse bırakırım bu oyunu.

8 dakikada 1 resin günde max. 180 resin geliyor eğer hiç cape takılıp ziyan etmezsen. Resin cap te çok düşük zaten, 120. Her gün aynı saatte girip oynayayım dersen 60 resin kaybın var. Zaten weekly questler için Leylinelara 400, Elite Bosslara 400 gidecek, cape hiç takılmasan bile haftalık 1260 resinin 800ü ipotekli geriye harcayacak 460 kalıyor. Üstüne bir de coop eventini de resin isteyecek şekilde yapmaları tam öküzlük olmuş.

Bir de gem droplarını arttırmaları lazım, premium currency dağıtımında çok pintiler.

Sosyal ağlarda paylaş

resin cap aynı kalacaksa bile o resin potu bollaştırmaları lazım, öyle sırf balinalar için kalacaksa kendileri ağlar. bir oyunu her yerinden sağmaya çalışmak kendini sabote etmek sadece. bırak millet oynasın, daha çok oynayana draw sat.

hem battle pass hem ap pot hem gacha hem abonmanlık aynı anda çok fazla yerden sağmaya çalışmak. hayatımda bu kadar her yerinden herşeyini satmaya çalışan bir oyun görmedim yani.

neyse oynuyorum şimdilik ama yılbaşı itibariyle cömertliklerini kanıtlamaları lazım. böyle gideceklerse xi başgan epic'ten dağıtılan oyunların tutarını geri toplatma talimatı vermiş derim.

Sosyal ağlarda paylaş

ya bu oceanid diğer ascension mat bosslara kıyasla 10 kat filan daha mı zor? acayip vuruyor addleri ve bayağı iğrençler ya devamlı charge ya devamlı kaçmak şeklinde. freeze char kullanmıyorum diye mi bu eziyet yoksa? kaeya’ya expedition hariç birşey yaptırmıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

kullanmadığım rerolları buraya koyayım, isteyen olursa ses etsin:

r3 keqing noelle ningguang fischl xianglingx2  4*bow

r4 keqing noelle ningguang fischl barbarax3  xiangling 4*book 4*claymore

r20 jean noelle chongyun fischlx2 barbara 4*claymore 4*sword

r21 venti noelle sucrose fischl barbara bennett xiangling 4*claymore 

Sosyal ağlarda paylaş

Üstte dediğim resin problemiyle ilgili bir not düşeyim: Elite monsterları (hypostasis, regisvine vs.) kestiğinde leyline'ı resin harcayıp açmasanız bile sayaca yazılıyor. Dungeonda da filanca dungeonu 3 defa yap gibisinden bir investigation vardı onu coopta 3 defa yaptım son lootu açmadan onu da saydı. Bunlar resin harcamadan tamamlanabiliyor yani (Ama tabi ciddi zaman kaybı)

Yalnız o hypostasisler  sonradan respawn olacak mı yoksa ben lootlayana kadar öyle mi kalacak henüz bilemiyorum ^^

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...