Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trailer Thread #1

Sturgian

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

Anthony Queen Vespasian'ı oynuyor, şu koleyzumu inşa eden imparator. Yani setting ilginç tabi de çok modern zaman soslu geldi bana. Token kahraman siyah köle ve diversity vs. nin ötesinde bi aydınlık ve temiz geldi çekimler, hani tabii ki bi rome beklemiyorum böyle bi yapımdan ama en azından gladyatör olabilirdi? Bilemedim. Reyiz için izlenir belki.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Cok kotu abi bu ne…gram middle earth havasi alamadim onu gectim “evlenmeyi reddeden girlboss” bu nedir..helm hammerhand hikayesi bekliyorduk bunu degil. Sacma sapan disney yapimi duruyor su, felaket. 

abi middle earth bu, lore uyla herseyiyle hatlari belli xena warrior princess yapmislar resmen you could rule the world people need hope bunlar nedir yaa. Kim abi bu ice wall tirmanmalar off. Adamlar 30sn gosterdi Helm Hammerhandi dalga mi geciyorsunuz. Settingin hic bir saniyesi middle earth hissetmiyor, hic bir saniyesi. Bildigin random anime den koymuslar gercekten. 

Yatip kalkip sukrediyorum LOTR u yapanlara ve cekenlere ve zamanlamayi mukemmel ayarlayan evrene. Omrum boyunca ondan daha iyi birsey izlemeyecegime o kadar eminim ki..

Bakshi nin bile ellerinden operim gorsem.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

generic anime karakteri lotr'e isinlanmis gibi duruyor bencede, cok zorlama olmus, kizin kiyafet falan cok alakasiz ozellikle.

lotr lore ve diger karakterler icin izlerim gibi geldi bana anca. Trailerin aksine, filmin rohan krali ustune olmasi gerek o kizdan ziyade, diziyi gorup mu degistirdi adamlar acaba.

Norak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...