Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Aynen abi, geçen bir oyun corrupt oldu bende, kart çok adiydi zaten. Aldığım oyun için gerekti, bekleyemeden civarda ne bulduysam onu almıştım sonra değiştiririm diye.

Bu fiyata 256GB çok iyi, Nintendo'nun lisans verdiği model olması daha da iyi.

Geçen sayfada kalmasın:

1 saat önce, GERGE dedi ki:

Amazon, satıcı da Amazon olarak, uygun fiyatla Switch uyumlu 256 GB SanDisk MicroSD satıyor şu anda. UHS-I istiyor Switch. Bendeki biraz kötüydü (Syrox marka 128GB, her an patlayacak gibi geliyor), bunu aldım şimdi.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07Z2NFPLJ

Bu model Nintendo'dan lisans alıp üzerinde Nintendo yazan şekilde de çıkmıştı. Nintendo iyice test etmeden buna izin vermez biliyorsunuz.

256GB'si ₺268,72 şu anda, yarın teslim var.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici

Modchip çıkarmışlar. Lehimlemek gerekiyor tabii. Her Switch'e oluyor.

Banlanma riskini almak isteyenler deneyebilir. Online Mario Kart oynayamayacağım bir Switch ucuza satılacak bir Switch'dir benim için ? Dövizin arttığı ve oyunların pahalandığı bu dönemde isteyecek olacaktır tabii.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici

Tüm oyunlarımı ve konsol aksesuarlarımı oradan alıyorum ben. En son aldığım oyun 267TL fiyatlı. Gümrük olarak 47TL vergi, 8 TL gümrüğe sunma ücreti kesmişler. %18 işte. Pro Controller için de %18 alırlar sanırım.

Sosyal ağlarda paylaş

On 20.05.2020 at 12:45, GERGE dedi ki:

Modchip çıkarmışlar. Lehimlemek gerekiyor tabii. Her Switch'e oluyor.

Banlanma riskini almak isteyenler deneyebilir. Online Mario Kart oynayamayacağım bir Switch ucuza satılacak bir Switch'dir benim için ? Dövizin arttığı ve oyunların pahalandığı bu dönemde isteyecek olacaktır tabii.

2.el patates olmuş, eski versiyon switch yerine, garantili yeni versiyon bakayım bari. exclusiveleri oynayasım var.

nintendo dava açmış adamlara lel

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...