Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Sam, 22.12.2023 22:37 tarihinde dedi ki:

onu ben kaçırdım işte, bir yerden sonra baydı çünkü boş konteyner açmak. bu oyunda boş konteynere harcadığım zamanla, bitirdiğim oyunlar oldu. act3'ten geri dönülmediği için de o quest kaldı öyle. bir o bir de palyaço quest'i yarım kaldı bildiğim.

Palyaço questi çok kötüydü cidden. Guide bakıp bitirdiydim. Ödülü de deymiyordu o kadar uğraşmaya. Üstünde bide verdiği ödülü istediğin zaman circus masterdan pickpocketleye biliyorsun sdf

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyunu min maxlamayı bırakarak oynadığımdan beridir daha keyif alarak oynar oldum. sadece bazı combatlarda save scumlık yapıyorum onun dışında bütün seçtiğim seçeneği dönüp tekrar bakmıyorum bile. her taşın altını üstünü getirmeden dümdüz oynuyorum çok daha keyifli açıkçası.

Sosyal ağlarda paylaş

moonrise'a gitmek için underdark veya mountain pass'ten birini kullanıyorsun ya ben underdark yolundan gittim ama mountain pass'te çok şey kaçırıyor muyum ?

gauntlet of shar'da yurgir'i dövemedim bi türlü.(lvl 6) :d

geri dönüp mountain pass tarafında 1-2 level atlayıp tekrar mı gelmek lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

Yok o da dahil, partide baştan sona kendini sevdiremeyen tek char olarak bitirdi fixlediğim halde. Suratını da miğferle kapattım. Hepsinin suyuna gittiğim halde bütün ırktan tek düzgün adam çıkmadı.

gith listesi

Spoiler

Laezel çöp zaten bıraksam kendini öldürtecekti, beynini lobotomi etti int dumuruna uğradı, hala bana kızıp tehdit ediyordu. Lawful good gitmesem çok net bırakırdım ölsün. Finalde de orpheus yerine o gith lideri oldu da başarılı olsa da gene birşeye yaramaz, aynı nato kafa nato mermer sadece tapındığı ilahı değiştirdi.

orpheus kurtardığım halde “elder beyin olmasa keserdim seni” ilk sözü. Hah seni ahtapot yaptım nasıl hoşuna gitti mi?

Voss şakır şukur gene kesiyordu taa ki işine orpheus için yarayacağımızı anlayana dek.

diğer bütün githler zaten klingon toptan. Yumurtadan çıkanı bile onu düzgün yetiştirenleri kesti lmao. Hani doğduğu hale göre asla yargılamam birini ama oyun resmen ısrarla nature vs nurture’da nature’larının bozuk olduğunda ısrar etti.

Oyun bitişi itibariyle bu ırktan tiksinmiş olarak bitirdim. ne olduklarını bilmediğimden tamamen açık bir zihinle yaklaşmıştım ama uzun boylu goblin sayıyorum artık.

Sosyal ağlarda paylaş

Ilk oyun githyanki ranger full good lokum son. Şimdide Drow Sorceror ilerliyorum underdark tereyağı gibi ilerliyor. Yavşak Nere kısmında bile öyle tercihlerde bulundumki oyun error verdi, belli o kısmı pek düşünülmemiş dagger +1 quest rewardmı olur hahah.

Kucuk bi tavsiye, underdark taki buyucu kulesinin en tepesindeki ( automatonların oldugu kat ) tüm taburelere oturun. qq

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...