Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monitör öneri

bosphorus

Öne çıkan mesajlar

Ya ikinci monitör bu Nvidia G-Sync meselesini saldıktan sonra (FreeSync bir model) 144 hz çalıştı bi dönem. Şimdi yine 60 hz görünüyo ona takıldım. Yanlışlıkla kablo vs değiştirmişte olabilirim. Olmadı boş zamanda farklı 4-5 kablo ile dalayım bakalım ne olacak. Direk anlaşıldığı bir durumu var da, ben mi bilmiyorum böyle basit bir mevzuuyu diye şeyettim.

Sosyal ağlarda paylaş

On 23.11.2019 at 09:47, Aluriel dedi ki:

MSI ve Asuslarda ölü piksel garantisi yok 3 ve altı olmadıkça bu arada. Aldığınız yer piksel testi yapıp göndermiyorsa sıkıntı olabiliyor.

32" düşünen varsa AOC CQ32G1 var indirimde şu an 2400 civarına falan

Ben MSI'i gecen sene 2 olu pixel cikinca degistirdim bu arada. İlk basta bir taneydi, sonra ikincisi cikti. Hatta ayni model kalmadiydi, biraz cemkirince ust modelini yolladilar.

Ama ugrastim 2 hafta falan o kismi dogru. Bir de sanirim her sey servisteki elemanin keyfine bagli.

Sosyal ağlarda paylaş

On 12.12.2019 at 10:40, Darksun dedi ki:

MSI in servispoint i kabus gibi bir yer ya.

İlginç bir şekilde servisten değişim raporu 18 saat içerisinde mi ne çıkmıştı. Hepsiburada ile uğraştım ben uzun süre. Hatta servicepoint'ten bana hepsiburada'da bu işlerle ilgilenen adamın telefonunu falan vermişlerdi. Benim deneyimim bayağı iyiydi yani.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, delulace dedi ki:

HB servis konusunda çok ağırdan alıyor. Telefonun garantisi var, adamlar FAQ'a yazmış bize gönderin halledelim diye. Bende inandım, açtım talep, bekledim 3-4 gün talebe istinaden ne dönen ne bişi diyen hiç bişi. En son kendim servise götürdüm halloldu.

ben elden götürdüm önce servispoint almadı, hb üzerinden yolladım 2 haftalık iş süreleri geçti vs el sürülmemiş geri geldi kusura bakmayın elinizde patladı bir halt yapamayız diye.  Bayağı uzun bir sürece girdim hakem heyetine kadar gittim sonra o sonuçlanmadan halloldu. Şikayetimi geri çektim ama hakem heyetide lehime karar verdi. HB direk kullanıcılar haklı servispoint bok diye suçu onlara atmış. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
On 18.05.2019 at 18:10, Esh dedi ki:

ikisi de tn panel

ben hala çıkamadım şu monitör işinin içinden.

IPS-VA-TN hangisi iyi, hangisi tırto.

2070 super var ekran kartı. ara sıra fps oynasam da çok fazla zamanımı almıyor fps oyunlar. action-rpg ağırlıklı oyunlar oynuyorum.

aynı zamanda ps4-pro da bağlayacağım monitöre.

geniş masa yapıyorum 2mt olacak 27"-32" seçeneklerim var.

allahını seven üstüme monitör önerisi atsın

Sosyal ağlarda paylaş

ips varken diger panelleri alanlar ya pisman oluyor ya da kendini avutmaya calisiyor. yanyana koyunca cok farkli. iki santim kaykilarak oturuyorsan arada gorus acisi da yok oluyor tn panelde falan. degmez. lg'nin low ms freesync monitorleri var yeni onlar cok basarili.

Sosyal ağlarda paylaş

On 27.01.2020 at 21:55, Esh dedi ki:

32"de 2k kesmez ya. 24"1080p gibi oluyo pixel dansitesinden. ya 27" 2k al ya da 32" 4k sdfg

lg nin yeni ipslerinden aldim ben bi kac ay once. baya memnunum 27GL850 olan

güzel duruyor esh baya.

https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-vg27aq-27-165hz-1ms-2xhdmi-dp-g-sync-2k-wqhd-gaming-monitor/

şununla arada 1k farka sebep olacak ne var.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...