Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 11.Hafta: Galatasaray-Fenerbahçe (02.11.18 - 21.00)

Celtics

Öne çıkan mesajlar

FT'ye 7 cok. Hasan'in 8 aldigi yerde FT 7'lik birsey yapmadi.

Belhanda eksik tabi de sevk edilmemisti. Belhanda - Soldado 3-5 daha mantikli olurdu. Jailson normal. Hasan'in daha fazla almasi lazim. Rodriguez'i filan bilmiyorum acikcasi.

Hele hele SG'ni raporlarinin yumusatildigi ortamda FT'ye 7 verilmesi sacmalik.

Su Donk'un ucan tekmesi denen sey bu arada dun koyulan videodaki 11. saniyedeki ortaya dalisi mi? O goruntude ucan tekmeyle alakasi yoktu da.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

FT'ye 7 cok. Hasan'in 8 aldigi yerde FT 7'lik birsey yapmadi.

Belhanda eksik tabi de sevk edilmemisti. Belhanda - Soldado 3-5 daha mantikli olurdu. Jailson normal. Hasan'in daha fazla almasi lazim. Rodriguez'i filan bilmiyorum acikcasi.

Hele hele SG'ni raporlarinin yumusatildigi ortamda FT'ye 7 verilmesi sacmalik.

Su Donk'un ucan tekmesi denen sey bu arada dun koyulan videodaki 11. saniyedeki ortaya dalisi mi? O goruntude ucan tekmeyle alakasi yoktu da.

Aynen o dalış 6 maç. Ama o dalışın 1-2 saniye öncesinde el kol harras çeken Harun sevki yok.

Rodrigues 3 maç çünkü adam kovalamış...
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma said:

Cezalar

Fatih Terim 7 müsabaka
Hasan Şaş 8 müsabaka
Donk. 6
Ndiaye 5
Rodrigues 3

Soldado 6
Jailson 8

Galatasaray için cezalar çok ağır. Rodri yerine Belhanda olması gerekiyor. Donk ve Ndiaye için cezalar fazla.

Koskoca FB takımında ve yedek kulübesinde kavgaya karışan 2 kişi var yani... :) peki.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Onu çekme bunu cek diyip cikarip gösterse haber olurmus..

Su tavir klasik terim iste. Haber degeri bile yok

mac icinde uefa temsilcisi gelip FT'den ozur dilemis kameramanin tavri icin. Cunku adam kendine ayrilan alanda maci izlerken arkadan cekilsene diyen bir kameraman var ortada.

Ne cok biliyorsunuz herseyi. Sallamak bedava zaten emenike.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya olayin Fener'le ilgisi yok bence Donk ve Rodriguez agir geldi gorduklerime gore ama FT'ye 7 mac asiri sacma. Rakibine fiziksel mudahelede bulunup ana avrat soven TD'ye 1 mac verilip gecistirildi, raporlar yumusatildi.

Hakem raporu varmis da bilmemne. Artik goruntuden verilmiyor mu cezalar hangi rapor. Adam tukurmedim tehdit etmedim de dedi ayrica.
Sosyal ağlarda paylaş

bu cezalar azdır, çoktur bunlara karar vermek güç, neye göre veriliyor ölçüsü ne bilen yoktur herhalde burada, o yüzden hiç ona girmiyorum ama olayları başlatan soldado ve belhanda. biri 6 maç alırken biri 0 maç. buna yapılabilecek bir yorum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

cunku onlerindeki VAR'i bile izlemeye yetemeyen bir hakem grubu var.

adamlar dakikalarca izleyip belhanda sari, soldado kirmizi dedi. uzerine raporunda da ekstra birsey yoksa belhanda ile ilgili durum buna cikiyor. cozum sunmasi gereken kurum sorun yaratmaktan baska bir boka yaramiyor.

bunu belhandanin bizim kulupten en cok ceza almasi gereken oyuncu olmasi gerekirken soyluyorum yani. ama donk 6, ndiaye 5, rodrigues 3 ne alaka ya.

hatta hasan 8 iken FT 7 nasil oluyor. FT 7 haketti ise hasan 15 falan olmasi lazim.

neyse bu kararlarin FB ile de alakasi yok. yuruyedur basakcity...
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

applev0dka said:

Onu çekme bunu cek diyip cikarip gösterse haber olurmus..

Su tavir klasik terim iste. Haber degeri bile yok

mac icinde uefa temsilcisi gelip FT'den ozur dilemis kameramanin tavri icin. Cunku adam kendine ayrilan alanda maci izlerken arkadan cekilsene diyen bir kameraman var ortada.

Ne cok biliyorsunuz herseyi. Sallamak bedava zaten emenike.

Ben hakli haksiz yorumu yapmadim ki. Tavrini degerlendirdim sadece.

Hakli da olabilir yani pek tabi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...