Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Top Tier Oyuncu Faresi Zowie EC2-A

paradoksalkedi

Öne çıkan mesajlar

Selam, fotoğrafları akşama doğru ekleyeceğim. Euro bu kadar uçmamışken 2017 Mayıs'da Amazon.de'den almıştım. Kutusu yedek padleri vs her şeyi duruyor. Bir sıkıntısı da yok. Elime büyük geldiğine karar verdim ve o kadar eskisi gibi FPS de oynamıyorum. Daha küçük bir şey alacağım.

https://www.cimri.com/oyuncu-mouse/en-ucuz-zowie-ec2-a-gaming-mouse-fiyatlari,36549740

330 TL + gözüküyor fiyatlar.

250 TL?
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

>top tier oyuncu faresi

>sadece iki yan tus

>on the fly DPI ayari yapilabilicek tusun olmamasi

>macro destegi yok

>agirlik ayari yok

RGBde ekleseler tam esport turnuvalarinda sponsorlukla millete kakalamalik fare iste :D oh wait...

türk yayıncısı olup sağa sola sponsorlu kakalamalık mouse değil.

CS GO pro ekipmanları listesinde kaç zowie var şuradan bakabilirsiniz:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UaM765-S515ibLyPaBtMnBz7xiao0HL5f-F1zk_CSF4/edit#gid=1762004852

208 ismin 101'inde zowie var mesela.

mmo veya moba mouseu değil, rgb olsun evde neonlu mousea drift attırayım da değil. kaç yıllık en sağlam fps mouse üreticisi işte zowie.

on the fly dpi tuşu da altındaır zowielerin, üstte değil. razer snapse gibi hıyar ağarsı probramları yok, 4 dpi tanımlı 400 800 1600 3200.

baltaya lafım yok da cahillik üzüyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

laurelin :(

optic'i en iyilerden biri olduğu için fps'lerde yani dolayısıyla csgo'da çok tercih edilen bir mouse. örneğin bu forumda oynayanlar için optic en iyi olsa veya 1-2 kademe altında olsa pek farkedeceğine inanmıyorum ben ama o ayrı. şekli ve elinize oturması çok daha fazla e tkiliyordur casual'ları.
profesyonel csgo'cular için farkediyordur ama adamlar birkaç piksel ve milisaniye ile vuruyorlar veya ölüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

laurelin :(

optic'i en iyilerden biri olduğu için fps'lerde yani dolayısıyla csgo'da çok tercih edilen bir mouse. örneğin bu forumda oynayanlar için optic en iyi olsa veya 1-2 kademe altında olsa pek farkedeceğine inanmıyorum ben ama o ayrı. şekli ve elinize oturması çok daha fazla e tkiliyordur casual'ları.
profesyonel csgo'cular için farkediyordur ama adamlar birkaç piksel ve milisaniye ile vuruyorlar veya ölüyorlar.

bence de öyle. 144 hz, çok iyi sensör vs gerçekten %1lik falan dilimde oynayanlar için geçerli bir yere geliyor bence, ama hala alıyorum ekipman sanki öyleymişim gibi sdf.

sattığım için değil de, mouse öneri topiclerinde de hep yazmıştım zaten, zowie'lerin sensörü dışında ergonomisi de inanılmaz. birçok saçma sapan şekilli mouselara göre daha geleneksel ama çok rahat tutuşları. sensörden çok o etkili oluyor bir yerde.

ha ben bir hevesle ow'da rank falan kasacağım, 4500'ü zorlayacağım diye girişmiştim ekipman işine, fps oynamayalı herhalde yıl olacak hehe. bir de fk2ler daha iyi olurmuş, benim el küçük biraz, bir de claw tutuyorum, küçük daha makul. cs go'da global falan olan birkaç arkadaşım hep palm tutuyor, alışkanlık herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

marketing bunlar hep :D tonla para dokuyor firmalar endorsement icin progamerlara sirf millet kim ne kullaniyor baksin alsin diye

g502 kullaniyorum ki zowienin kullandigin cok daha iyi bir sensor kullaniyor, zowie ye kiyasla tek eksigi 20gr daha agir olmasi. baya all purpose kullanim icin altin standart gibi mouse.

beyinsiz logitech ama endorsement kovalamak yerine veya aletin default agirligini dusurmeye yonelik calisma yapmak yerine gidip razerla sidik yarisitrmak icin RGB versiyonunu cikarmaya kasiyor -_-

piyasada hyper scroll wheeli olan tek firma sensin ve gidip razer gibi RGB disinda hicbir bok getirememis bir sirketle boyle beyinsiz bir dalasa giriyorsun

ha extreme prolar icin birsey demiyorum, belli seviye ustu adam herseyle oynar zaten. frag kacirdim mouse kotu diye bi olay yok yani cok kasmayin, hicbiriniz 200fps ile oynayabilmek icin donanim kasmiyorsunuz sonucta :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya laurelin çok üstüne gitmedim ama arka sayfadaki doğru, haklı olmak zorunda değilsin illa. böyle bir olay var ya çok acayip, bazı insanlar her şeyde haklı olmaya çalışıyor.

yahu fps için top tier mouse olduğunu belirtmişim ve öyle işte? spreedsheet var işte inceleyin kaç proda zowie var diye.

g502 dediğin fps için inanılmaz saçma bir şekle ve ergonomiye sahip bir mouse. artı 20 gramcık ağır dediğin ağırlık, mouselar için inanılmaz büyük bir fark.

Finalmouse UL Phantom çıktı mesela, bu mouseun en önemli özelliği bahsettiğin hiçbir şey değil, aksine değinmediğin şey olan ağırlığı. 71 gr mouse. en iyi alet şu anda. en iyi mouse olmasının sebebi de ağırlığı.

ha bir de g502 dediğin asimetrik alet 600 tl dsf. G102 çok daha standart bir tasarıma sahip allaround mouse. 200 tl.

para vermek istemeyen gider 50 tlye trust mouse da alır, ama paticik burası yani azçok insanlar benim gibi, spesifik oyun tarzına göre ekipman almayı, incelemeyi seviyor. ve dediğin kadar da az değil fark, ergonomisi güzel, sensörü iyi bir mousea geçildiğinde (önceki ekipmana göre) performansı artıyor insanın.

tl;dr: baltayı sattığım ürüne spesifik atmaya çalışın pls marka modele değil. cahilliğiniz ortaya çıkmasın gereksiz post kastım.
Sosyal ağlarda paylaş

g500 var galiba bende üç beş senedir
kablosunu kopardım geçenlerde yanlışlıkla, birleştirdim bantladım sonra; geçmesi gereken yerden geçemedi kablocuk.
bıçak ısıtıp kasasını deldim mouseun ve bi şekilde bantlı kabloyu dışarı çıkarıp kapatabildim mouseu.
bunlarla uğraşırken de soldaki üç butonun olduğu zamazingoyu düşürdüm. buton olması gereken yerde koca bi boşluk var ve baş parmağımı kaşıyorum kenarına takıp.
arada da bantı yenilemem gerekiyo

eski mouselarınıza talibim, en iyisi hepsi
teşekkürler dfhg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...