Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Booking.com Tr'de otel rezervasyon?

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

İlk defa sanal karta onlar geçmişti 2010 yılında olması lazım. O zamanlarda Turkiye de online rezervasyona gecen 150 otel vardı. Şimdi Şirince- İzmir arası bu sayıdan fazla tesis var.

Esh said:

Hatta kredi kartini bile check etmiyo booking. Otele kitliyo.

Ama mesela 10 odadan az bi dukkansan on odemeli sistem calisabiliyosun bookinfle. Expedia ona gecti mesela, direk karti cekiyo komisyonunu alip sana sanal kart no yolluyo tek kullanimlik.

Net
Sosyal ağlarda paylaş

onu rez yapan müşteriyi telefonla arayıp kendin bile yapabiliyosun. siz iptal edin manuel yapalım yüzde 10 ucuz olsun falan.
ama bookingin öğrenmemesi lazım yoksa gg olur otel sdf
müşteriye bookingden giden neden iptal ettiniz sorusuna müşterinin yalan söylemesi gerekiyor. kalkıp ee bana dediler ki bookingi iptal et biz yüzde 10 inidrim yapcaz dediler derse hele wololoo
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

Bi de butik bi otelse giris yaptigin gun 'kardes booking senden yuzde 15 komisyon aliyosa ben rezervasyonu iptal edeyim, sen de bana ucret yansitma, bana 7.5 indirimli ver odayi diyebiliyosun. (Dh styla)

dh stayla falan değil yapmak lazım. Bazı yerler göz göre göre elimde telefonda açık booking ekranında yazan fiyatın da üstünü söylüyor. Aha diye gösteriyosun tamam ya indirim yaparız zaten diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fin demiş zaten de, booking com vs uygualamarı otel bulmak için kullanıp otele doğrudan dialoğa geçersen mükemmel oluyor. hem hiç karıştırmıyorsun telefonla hallediyorsun işlerini hemde komisyon ıvır zıvır olmadığı için daha makul oluyor. + booking 1 yemeksepeti 2.

işler sarpa sarınca - sorun çıkınca, "bizim bir hükmümüz yok sori" diye başlarından savan tipler. en son 2016 tatilimi almıştım booking üzerinden ve çok sorun yaşamıştık otelde. gittim yorumlarına yazdım ve 3-5 gün sonra otel ana-bacı tehdit küfürler ile beni aradı. lol. şak diye yorumumu bile sildirmişti hotel yöneticisi hatta şikayetçi olunca 3 maymunu oynadı booking bir daha da uğramam uğraşmam, kullanana da mümkünse kullanmaması için böyle anlatırım.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

fin demiş zaten de, booking com vs uygualamarı otel bulmak için kullanıp otele doğrudan dialoğa geçersen mükemmel oluyor. hem hiç karıştırmıyorsun telefonla hallediyorsun işlerini hemde komisyon ıvır zıvır olmadığı için daha makul oluyor. + booking 1 yemeksepeti 2.

işler sarpa sarınca - sorun çıkınca, "bizim bir hükmümüz yok sori" diye başlarından savan tipler. en son 2016 tatilimi almıştım booking üzerinden ve çok sorun yaşamıştık otelde. gittim yorumlarına yazdım ve 3-5 gün sonra otel ana-bacı tehdit küfürler ile beni aradı. lol. şak diye yorumumu bile sildirmişti hotel yöneticisi hatta şikayetçi olunca 3 maymunu oynadı booking bir daha da uğramam uğraşmam, kullanana da mümkünse kullanmaması için böyle anlatırım.

Bookingi boyle bilmezdim, cok sukur isim dusmedi support’a, ben de oradan almayacagim artik
Sosyal ağlarda paylaş

otel ile alakalı o olay herhalde bildiğin resmen otel yönetimine telefonumu vermişti booking

amerikada olsa, gizli olması gereken bilgilerimi paylaştığı için dev tazminat kazanırdım da TR'de tam tersi işlio sistem. şikayetçi olduğum için manevi tazminat davası bile yersin burada sdfs

Esh said:

Ismini gizleseydin ya lan yorumu atarken skfkghahd

gizli halde adamlara telefonumu booking vermiş direk. olay o zaten
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

otel ile alakalı o olay herhalde bildiğin resmen otel yönetimine telefonumu vermişti booking

amerikada olsa, gizli olması gereken bilgilerimi paylaştığı için dev tazminat kazanırdım da TR'de tam tersi işlio sistem. şikayetçi olduğum için manevi tazminat davası bile yersin burada sdfs

Esh said:

Ismini gizleseydin ya lan yorumu atarken skfkghahd

gizli halde adamlara telefonumu booking vermiş direk. olay o zaten

Telefonun ismin cismin rez yaparken zaten gidiyo. Otel olarak , review i isimsiz attiktan sonra “bu bana kotu yorum yazan kim ya?!?” Diye telefon acamiyosun, yok oyle bisi. Booking turkiye de olsa international a bagli, zaten goremezler de kimin yorum yazdigini.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...