Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monster Hunter: World

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Anjarath beni de çok pis dövdü :(
Yenilen pehlivan güreşe doymaz misali gidip gidip dayak yedim 4-5 defa ahahahah

Bu arada Bow sevdim bayağı, KB/M e de geri döndüm. Melee için gamepad hala daha kolay ama ranged hiç alışamadım.

Bowgunları da düşünüyorum ama onlar da ayrı tuhaf geldi.
Heavy Bowgun solo oynamak için uygun mu mesela? Daha doğrusu mümkün mü?
Aşırı yavaş, anca böyle millet tanklayacak ben kenardan vurucam filan şeklinde oynanabilir herhalde.
Normal Bowgun biraz ezik kalıyor diye okumuştum ama bilemiyorum. Bowla devam ederim belki ama bunda da ranged hissini alamıyorum pek.
Sosyal ağlarda paylaş

Greatsword aşırı yavaş ya. Ben bi kere savurana kadar dinozor haritada bi tur atıp geliyor. Ama vurdu mu oturtuyor tabi.

Melee olarak Longswordu sevdim bayağı, oynaması bayağı keyifli.

Bi silahta main gitmek gerekli mi ille de? Şimdilik costlar ucuz, istediğim gibi değiştiriyorum ama ileride mesela Bow değil Bowgun, Longsword değil Greatsword kullansaydım keşke diyip pişman olacağım bir nokta gelir mi? Tier atladıkça upgrade costlar uçuyor sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

pcde oynuyosan end game'e kadar glaive'deki böcek bayağı yavaş son tier'de çok hızlı böcekler açıyosun ondan sonra buffları alması çok rahat. ama silahların kralı falan değil yani. estetik olarak çok iyi duruyor, mount dışında çok efektif bi silah değil.

benim main glaive, değişicem diyorum paso content getiriyolar, sürekli kesilecek yeni birşey, hala değişemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...