Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 4 Ana Konu

Scalanova

Öne çıkan mesajlar

sezon 5 fena degil ama horde'lar cok fazla cesit ve miktar loot atiyor. pit yapmanin hicbir anlami kalmamis. mythic itemlar cok bufflanmis ve dusmesi kolaylastirilmis artik rotasyonlara girip herkes biraz ugrasmayla elde edebilir istedigini.

steamdeck ile oynamaya basladim, artik yatakta tuvalette piknikte heryerde grinde devam, tesekkurler gabe.

µh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ilk sezondan sonra hic oynamadım, expansion öncesi yeni sezona girdim. barrage rogue oynuyorum, galiba level 84-85 im. ama sanki karakter baya hardstuck oldu. yani progress hızı baya düştü. tier 2 infernal compass dönüyorum. 3 denedim level 100 moblar paketleyip yolluyor... 

takip ettigim build guide bu; https://maxroll.gg/d4/build-guides/barrage-rogue-guide

su an 100 e pushlarken en hızlı progressi nasıl yaparım?

Sosyal ağlarda paylaş

Level 100 sonrası için andarielli buildi yap mutlaka: https://maxroll.gg/d4/build-guides/andariels-puncture-rogue

100'e kadar eğer solo geleceksen nm + horde yaparak gelebilirsin bi de legion eventlere katıl. sonrasın topladığın überboss materyalleriyle discord üzerinden rotasyona girip mythic düşürüp ordan yürümen lazım. Oyun zaten ilk überi kesince, ilk lilithi kesince bi de bir göreve kadar gelince mytic materyali veriyor, 1 tane de bosstan düşürürsen andariel olmasa bile spark haline getirip 4 sparkla istediğin mythici basabilirsin. Boss keserken düşen itemlarla vs. de ilerletirsin, partydekilere söylersen onlar da işe yarar itemları paslarlar.

Ek olarak alım satımlar için https://diablo.trade/ şurdan bakabilirsin.

µh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ilk defa necro rolladım bu sezon.

Golem nerflenmiş sanırım zaten oynamak istemiodum o tarz bi buid, blood surge baya iyi gibi derkeeeeeeeeen skulm'ın bone spritini keşfettim.

İnanılmaz keyif alıyorum. bi anda 1.5Milyar 2 milyar falan vurunca çok tuhaf oluyor sdasfeaad.

Arkadaşlarla oynaması baya keyifli bu arada oynu, özellikle cebelleşince.

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad, 28.08.2024 15:47 tarihinde dedi ki:

45 levele kadar t2'de niye çile çektin abi. temperingleri yap silaha yüzüğe amulete falan t3e geç.druid fena değil ben de oynamaya başladım

bu sezon ilk defa bişeye benzedi sanırım druid. Özellikle şu boulder build hoşuma gidiyor gibi.

Bu sezon yüksek leveldan xp almama olayını bitirdiler, o yüzden erkenden t3-t4 e geçmek mantıklı geçebiliyorken.

En hızlı level hellfire lardan geliyor, eğer ilk oynunuz falan değilse tavsiye ederim.

Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos, 28.08.2024 21:02 tarihinde dedi ki:

ben de ilk kez rogue açtım, barrage build 300k attack power falan oluyor her şeyi atınca asddsf her şey saniyesinde eriyor ki daha her şeyi min maxlamadım ve masterworkinge girmedm bile

ya cılgın onlar bide poison yapan bişi var çaaaat diye kesiyor herkesi

roguelar felan

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...