Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 4 Ana Konu

Scalanova

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad, 23.07.2023 15:18 tarihinde dedi ki:

Ya necro oynayanlar ultiyi kullanabiliyor musunuz? Bone spear oynarken bone storm için yer yok gibi. Corpse explosion ve tendrils çok akıcı farm yaparken. Sezon gemleri sayesinde otomatik cast oluyorlar zaten. Aşırı faydalı spell ikisi de. bırakmak istemiyorum.  Ne yapacağım bilemedim. 

Dedigin gibi sezon gemleri sacma iyi , corpse explosion kullanmadigim icin bonestorm var . Aslinda ikiside olmasa yinede olur yani bonespear iki tane atinca harita temizleniyo zaten abi

Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR, 26.07.2023 11:08 tarihinde dedi ki:

15te mi 20de mi hepsini sacrifice yaptım ya. Dün blood artisan curiass düştü, bi süre de beleş bone spirit buildi oynarım. Favori buildim bu, bunun için de Howl from Below düşmesi lazım, sonrasında uzun bi süre build deiştirmem sanırım yeni gemlerle ilgili farklı specler çıkmazsa.

fhjgyez.png

Jdjdjsjd müthiş düştü ya. Yapayım bu buildi. 

• Like 2
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda en çok craftı sevdim. D3 teki ilkel craft yerine buna gerçekten çok iyi bir sistem getirmişler. Kendi silahini yapıp düzenlemek falan harika bir his. Sacred sarı olarak düşen su silahın harika bonuslari boşa gitmedi mesela. Üstüne bastım özelliği harika oldu.  r9vh3lu.png

Bone spear parcalaninca her bir parça ana spell kadar bazen daha fazla vuruyor. Biçer döver gibi gidiyorum. 60 lvlde t19 dungeon bitirdim. Biraz defansim zayıf o da levelle toparlanır sanırım. 

ahmedinejad tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

son patchle acayip nerf gelmiş oyuna ya. çok can sıkıcı olmuş. bu işi sezon başlamadan yapmaları lazımdı. daha önce yapabildiğin yeri şimdi yapamamak çok can sıkıcı. bir de nm dungeon'larda malignant minionlar çok fena olmuş ya. onu düşüren sezon gemi takmama rağmen skill atamıyorum resmen. oyunun tadını kaçırmışlar. şikayet edenler haklı. twitch'de falan izleyen de kalmamış oyunu. 

Sosyal ağlarda paylaş

ilk baştan sezon başladığında böyle başlasa tamam da sezon başladıktan bir kaç hafta sonra birden bu kadar nerf gelmesi can sıkıcı. kafanda bir düzen oturtuyorsun bir kazanma hissi yaşıyorsun. sonra o hissin geriye gitmesi insanda hayal kırıklığı yaşatır. xp'ler de nerflenmiş mesela. yüksek level mobları kesince yüksek xp almıyorsun. level atlama hızı da düşmüş oldu böylece. bunlar sezon başlamadan önce düşünülmesi gereken şeyler ki vakit de vardı sonuçta eternal kısmında deneyimlenmişti böyle şeyler. bence asıl sorun açık dünya için 4 seviyenin yetersiz olması. tormentler d3'te olduğu gibi 16'ya kadar falan gitse böyle olmazdı. world eventler çok kolay nm dungeonlar çok zor oldu bir anda. bu da keyfi iyice düşürdü. 

ahmedinejad tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sen necro oynamıyor muydun, herhangi bir yerde zorlanman asıl zor olan sanki fdsf 

lvl 70 ya da 71'im. Max xp için 19-20 nm yapmam lazım, deneyim dedim 35e kadar çok rahat yapabiliyorum ama uzun sürüyor diye 20-25 arasını farm yapıyorum. Helltide'da 2 mystery, world boss ve ara sıra da legion a gidiyorum, hala keyif alarak oynuyorum. NM farm yapmaya oturamadım doğru dürüst, ona bi abanmam lazım bi vakit bulunca.

ahmedinejad, 07.08.2023 12:21 tarihinde dedi ki:

yüksek level mobları kesince yüksek xp almıyorsun

Şuna bi bakıcam, şu an en makul nm farm nasıl acaba

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...