Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

BulletRide said:

Benim objektif olarak tek kırılma anı olarak gördüğüm şey BJK'nin Cenk sonrası forvetsizliği. Yoksa Fener'in ligin ikinci yarısında yarışa tutunduğu maçları gördük hepimiz :) Başak'ın Arda'yı alması nötr bir durum, zaten adamı oynatmadılar

biz şampiyonluğu ilk yarıda kaybettik, CL ile bilikte götüremedik ligi üst üste kendi evimizde çok beraberlik var.

yoksa 2.yarıdaki cenksiz performans şampiyonluk için yeterliydi.
13/17 yapmışız cenksiz nasıl kırılma bu sdsaf

ezbere yorum olmuş biraz "cenki sattınız şampiyonluk gitti lan adilerrr !!111" diye ağlayan Beşiktaşlılar gibi

13/17 derken puan kaybı olan 4 maçtan ikisi zaten direkt rakiplerine Başak ve GS. Özellike bizim maçta Negredo yerine Cenk bulsa tıklatmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

cenk varken tıklayamadığı maçlarda tıklasaydı da şampiyon olsaydık abi sdsafa
çok saçma şu kaçan şampiyonluğun kırılma noktasını cenk'e bağlamak.
direkt şenol güneş sebebi.

deplasmanda porto monaco yendiği oyun planı ile 2 gün sonra malatya deplasmanına çıkıp pozisyona giremedi. kapanan rakiplere B planı üretemedi. şampiyonlar liginde olmasaydık muhtemelen rahat bir şampiyonluk olurdu geçen sene ama 4. bitirdik lol

ilk yarıdaki malatya, ts, akhisar maçlarını alsak zaten cenk olmadan da şampiyonduk yani.
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma said:

(Ben de biliyorum üstteki mesajın alıntılanmaması gerektiğini. Ama ben kendisini yıllar öncesinden biliyorum. İdare ediverin)

Şşt. Sevgili bot arkadaşım. 12numaraorg isimli senin bayıldığın "şey"

Başkanımız Ali Koç'un vizyonu ile çizdiği yeni yolda, futbol iklimimizin seviyesinden dolayı attığımız adımların kulübümüze ve yönetimimize zarar vermemesi adına, yayın hayatımıza süresiz olarak son veriyoruz. #Hoşçakal12Numara

şeklinde bir duyuru ile kapanmaya karar vermiş. Bence Ali Koç temizlik yaparken 12 numara gibi leş bir yerden kurtulmak gerektiğine karar verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Son pozisyon el pozisyonlarının fazla yoruma acık olmasıyla VAR icin ve bunu cozemeyen seyirciler icin sıkıntı. Mesafe cok kısa diyip vermedi. Ki vermeyebilir mesafe kısaysa el pozisyonlarında penaltı calınmıyor. Ama mesafenin kısalıgının bir tanımı dogru duzgun yok.

Bir de kol dogal pozisyondaysa tartısması varki of yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...