Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Carptir diyorum cunku yapilan hamlenin carpmadan cok da farki yok yani.

Carptirmaktan kasit adam refleks olarak ayagini uzatir carpip gider yine sacma yani. Hamle tabii ki yapacak defans boyle sacma is olur mu.

Defansin a arkamdaki adam zaten ofsayt topa hamle yapmayayim diye bir process algoritmasi olsaydi o zaman kural dogru olurdu bak.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

apple kurali anlamiyor, kural bu degil diyor. hakem kurali dogru uyguluyor. hakemin kurali dogru uygulamasi hakemi hatali yapmaz, kural sacmaysa sacmadir.

ama yukarida belirttigim gibi bir ornek de var kuralin mantikli oldugu.

Yukarıda anlattığın ornegi anlıyorum ve zaten topu x adamina atarken birisi araya girip vurursa y adamina gitmesi bir avantaj yaratmıyor hucum eden takım açısından.

Ama sen x kisisine atiyorsun savunmanin mudehalesi topu kesmeye yetmezse her seken topta oyun devam etmeli ama suan mac izlesen boyle kalkan ofsaytlar goreceksin.

Topun atıldığı an hareketlenen kisi ofsaytta olarak avantaji sağlamış zaten. Hareketlenmeyen baska birinin onune düşmesi durunu farkli degil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

e tamam, negredo penalti noktasinda olsun, babel penalti noktasina dogru kosuyor olsun. hangi birine attigini nasil anlayacaksin futbolcunun?

ayıramıyorsan ofsayt.

sabit duran adama atılmış sayar, ofsayt derim. çünkü defans müdahale etse bile top negredo'nun önüne düşecek ve o gol atacak hikayeye göre.

negredo koşan arkadaşını görüp kendini pasif duruma düşürmezse ofsaytı yer bana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

ofsaytı falan bosverin artık tamam. fikret orman yeni bir aziz'cik olmaya dogru gidiyor. Ben olmasam besiktas coker falan diye acıklamalar yapmıs.

Beşiktaş'in rte'si olacak adam, keske azizi olsa sadece :(

Taraftara sallıyor, bölüyor atıştırıyor falan. 2 ayda nefret edenler ve yalakalari olarak ayrildi insanlar. Yazik vallahi
Sosyal ağlarda paylaş

aga bu ofsaytın nesini bu kadar tartıştınız ya sayfalarca

doğru olup olmamasını geçtim bu ofsayt golü bu sezon fb ya da gs bu golün aynısını yediğinde ofsayt çalınacak mı, çalınırsa tartışılacak mı bu kadar? elbette hayır, en fazla şu farklı o yüzden bu ofsayt deyip geçilecek

mesela şu an gökhan gönül'ün sağlıkçıya yaptığı çarşaf çarşaf konuşuluyor medyadaki paralı 'gazeteciler' tarafından emekçi goygoyu yapılıyor, daha geçen sene kendi 'meslektaşlarını' tekme tokat dövdüler tek kelime çıkmadı hiçbirinin ağzından böyle arlanmaz ikiyüzlü herifler bunlar, ki biri maç esnasında olayın sıcağıyla yapılan hareket diğeri maçtan sonra baya baya meydan dayağıydı

o yüzden rakibi ezeceksin sahada takır takır atacaksın hakem hakkını yiyorsa fazlasını atacaksın bir şekilde, medyadaki paralı itlerin ağızlarına laf vermeyeceksin (bugün fiko bir ton verdi mesela), takımı da buna göre hazırlayacaksın bu kadar basit, adil değil ama böyle evet
Sosyal ağlarda paylaş

Gokhan Gonul'un yaptıgı tabiki carsaf carsaf konusulacak. O gorevlilerin dokunulmazlıgı var, yoksa da olması lazım. Bugun bunu Gokhan Gonul yaparsa yarın 2.ligde oyuncuyu kenara yavas tasıyanı doverler. Gokhan Gonul gibi milyonlarca kisinin izledigi oyuncuların profesyonelce davranma zorunlulugu vardır. Yaptıgı seyin de cezasını hakem vermedi o yuzden de cok konusulacak. Hatta daha da cok konusulsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Asil sorun sedye girmesi degil oyun durmasi.
Bu defa gercekten sedyelik adami cezalandirmis olcaksin. Ki aslinda sedye ile cikan zor doner geri normal şartlarda.

Yerde yatan varsa oyun durmamali. Bi defa adam sedye istemicek kenara gelmicek, asil amaci olan oyunu durdurmayi başarmış olacak.

Epl gibi yapmak en iyisi
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

fizban said:

Neyse mucadeleyi bıraktım. Sanirim renkli lobisi herseyi besiktas gol yesin diye yapmis bunu anladim.

herkes kuralı anlamaya yorumlamaya çalışırken, "renklki lobisi vs" diye 4, 5 kere trollemeye kasmışsın. Olmuyosa bırak hacı, boşver?..

hayır bi de başımıza gelmiş, yemişiz golü. sanki her hafta aynı golden biz yiyeceğiz de sadece kendimiz için saçma diyoruz kurala lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...