Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

abi o fake çıktı biliyorsun değil mi, tanju ile foto çektirdi diye keten gibi twitter malları organize edip milleti üstüne gitti.

herifin oynayamaz raporunu bjk kulübü veriyor, sağlık ocağından gidip ben sakatım diye oynamamazlık yapmıyor ki dediğim gibi 1.5 sene hak ettiğini istemedi sözleşme dondurdu kulübün paraya ihtiyacı varken vs...

Veli'ye saldırmak yersiz. desteksiz hepsinden önce.

fırat'in yazdığını okudun mu dün ?
Sosyal ağlarda paylaş

sakatlandığı için sallamıyoruz.
sakatlandığı zaman herkes arkasındaydı zaten.

5 senedir iyileşmediği/iyileşmek istemediği için bu öfke.
iyileşemiyorum de bırak futbolu o zaman. tek taraflı fesih kullan.. yattığı yerden para almak tatlı geliyor.

insanlar pektemek'e de çok kızıyor ama veli'ye olan tepkinin 10'da 1'i yok.
akşam sahaya çıksa linç edilir veli
Sosyal ağlarda paylaş

adam omzundan 3 ameliyat geçirdi.
aşilini koparan caner geri döndü eskinden daha sağlam.

kulup doktoru yerine gitti başka doktorlara ameliyat oldu.
tedavisi için yurt dışı yaptı, yine sakat geldi.

iyileşmek isteyen adam iyileşir ya, bizim beyimiz boş futbolcu kankaları ile nişantaşı gezmelerinde, partilerde falan
Sosyal ağlarda paylaş

doğa üstü güçlerle kendini iyileştirsin demediğimi açıklamama gerek yok sanırım.

kendine bakan, ameliyat sonrası fizik tedavisine uyan futbolcu = kendini iyileştirmek isteyen futbolcu.

param hesaba yatıyor diyip götünü devirip yatan futbolcu = iyileşmek istemeyen futbolcu

ne bağ kopmaları, bilmem ne yırtılmaları gördük.
6 ay denen adamlar 4 ayda döndü, talisca caner deliler gibi kendilerine bakıp her gün özel çalışarak kendilerini hızla iyileştirdi.

bu adam 4 senedir aynı sakatlıktan yatıyor.
gelip burada veli savunmayın pls
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

doğa üstü güçlerle kendini iyileştirsin demediğimi açıklamama gerek yok sanırım.

kendine bakan, ameliyat sonrası fizik tedavisine uyan futbolcu = kendini iyileştirmek isteyen futbolcu.

param hesaba yatıyor diyip götünü devirip yatan futbolcu = iyileşmek istemeyen futbolcu

ne bağ kopmaları, bilmem ne yırtılmaları gördük.
6 ay denen adamlar 4 ayda döndü, talisca caner deliler gibi kendilerine bakıp her gün özel çalışarak kendilerini hızla iyileştirdi.

bu adam 4 senedir aynı sakatlıktan yatıyor.
gelip burada veli savunmayın pls

Cok talihsiz bir post olmus bence. Yorum yapmayacagim bile :D Dark gel vur applein agzina.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada ben adamın parası verilmesin süründürülsün diye bir şey demiyorum.

adamla sözleşme yapmışsın, hem de sakatken uzatmışsın (yanlış biliyorsam ameliyet sonrası uzadı). üstüne parasını bıraksın falan demiyorum.

sadece veli adamdır, veli karakterlidir falan gibi yorumlara ayar oluyorum. karakter bu değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani ne yaşadığını bilemiyoruz, sakatlık detaylarını da bilemiyoruz. Fırat'ı okumadım da Fırat tam rüzgar nereden eserse oraya giden bi tip. Futboldan veya futbolcu davranışlarından da zerre anlamayan torpilli bir öküz. Verdiği haberler dışında iplemeye gerek yok. Onlar bile çoğu zaman desteksiz duyum çıkabiliyor asjdfh

Ben tek şey düşünüyorum bu konuda. Veli'nin durumu zaten söylendiği kadar ciddi olmasa BJK, kulüp olarak 3 yıl beklemezdi bu tip bir karar almak için. Artık biz de vazgeçtiysek normal.

Hani öyle iyileşmek istese iyileşirdi değil olay. Kulüp elbet 239487238 tane teste, doktora sokmuştur da gerçekten olmadığını görmüştür.

Ha ucunda futbola geri dönme ihtimali varsa da bu adam niye bıraksın sırf "galiba iyileşemeyeceğim" diyerek. Hayatında kazanamayacakları paraları bu yaşlarında kazanıp, geri kalan yaşamlarına yatırım yapmak zorunda bunlar. Sözleşme varken kapı gibi hepsinden önce adam ona da uyar ki dediğimiz gibi Veli zaten 2 seneye yakın kendi isteğiyle sözleşmedeki parayı da almadı.

Veli olayı bayağı farklı.

Ki oynadığı dönemde bütün yeteneksizliğine rağmen her maç, her rakibe karşı maksimumunu sürekli kastırmaya çalışan bir adamdı. Öyle kaçak bir adamda değildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...