Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

madcow said:

Ben hala galatasarayın avrupaya gittigine bile guvenemiyorum uefadan resmi acıklama gelmeden kura listeleri acıklanmadan falan. Baskan acıkladı ve gidecegimize inanıyorum ama belli olmaz yani.
Bunu lig bittikten sonra yazmıstım. Hala o CL muzigini duymadan tam olarak inanmayacağım avrupa'ya gittigimize.

Ama "istedigi cezayı yapıstırır" gibi bir hukuksal süreç olduguna da inanmıyorum.

Denetçi yapı ancak UEFA'nın kendi içersindeki yapısını denetler (ya da denetlemelidir). UEFA'nın yargı kurulu(denetçi kurul), inceleme kurulunun(denetlenen kurul) verdiği kararı gözden geçirecek. Burda eğer bir hata yapıldıysa kendi inceleme kuruluna ceza verip bizimle tekrar masaya oturmaları gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

Donk'a bayagı fazla bir kontrat vermisiz. 2 senede 6 ay oynadı diye 32 yasındaki adama zam yapıyoruz. Gercekten hic birsey degismiyor galatasarayda. Mugdat'ın kontratına bakıp gelecek kontratlar icin umutlanmıstım ama 1 gunde sondurduler o umudu.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/691267

said:
Profesyonel futbolcu Ryan Henk Donk ile 2018-2019 sezonu için aşağıdaki şartlarda anlaşmaya varılmıştır.

Buna göre futbolcuya 2018-2019 futbol sezonu için net 1.895.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir. Bununla beraber futbolcunun forma giydiği TFF Süper Lig ve UEFA müsabakalarında takımın alacağı her bir puan için net 5.000 Euro ödenecektir. Futbolcu ayrıca bu dönem içerisinde 21 TFF Süper Lig veya UEFA müsabakasında oynaması durumunda net 200.000 Euro prime hak kazanacaktır.

Buna ek olarak,
2018-2019 futbol sezonunda futbolcu 21 TFF Süper Lig ve UEFA müsabakalarında oynar ise sözleşme bir sezon için kendiliğinden uzayacaktır. Bu durumda futbolcuya 2019-2020 sezonu için net 1.895.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir. Bununla beraber futbolcunun forma giydiği TFF Süper Lig ve UEFA müsabakalarında takımın alacağı her bir puan için net 5.000 Euro ödenecektir. Futbolcu ayrıca bu dönem içerisinde 21 TFF Süper Lig veya UEFA müsabakasında oynaması durumunda net 300.000 Euro prime hak kazanacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Sosyal ağlarda paylaş

GS'de değilde TR'de değişmiyor diyelim adfha

Burada 3 şey var aslında yorumla çıkartılabilecek.

- Para yok, adam alamıyorlar.

- Adam buluyorlar, adam gelmiyor.

- Yeni adamla yola çıkmaya korkuyorlar, bildikleri karaktere kısa vadede yatırım yapıp "benden sonrasından banane" diyorlar.

Döngü TR'de bu direkt. Bütün kulüplerin sürekli eski adamlarına gitme sbebi de bu.

Şimdi mesela Sabri ile görüşüyorlar. Neden çünkü ŞL'ye altyapıdan adam yazmak için.

Altyapıdan bir adamı gerçekten yazmayıp gidpi Sabri'ye tekrar para verecekler. Çünkü yönetiminden teknik direktörüne kademedeki herkes korkak.

Bu BJK'de de var. FB'de de vardı, yeni yönetimi şimdiden eleştirmek saçma değişebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...