Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

escape said:

Ben demiştim emre akbaba dan iş olmaz tarık gibi iteklediler bize diye biri buradan bana NALAKASI VAR demişti.

Al içimizde patladı emre akbabanız.... Abartıldığı kadar iyi bir oyuncu değildi zaten.
lutfen bi acıklasana nasıl tarık gibi itelediklerini?

İlk cıktıgı 6 macta 2 gol atmıs 2 asist yapmıs. CL macında 3 golun de olusmasını saglayan oyuncu ayagından ameliyat olmasını gerektirecek sekilde sakatlanarak cıktıgı mactan sonra nasıl tarık camdal gibi patlamıs olabiliyor?

Lutfen mantıklı argumanlarını tek tek bekliyorum. Her hafta yeni bir oyuncuyu tarık camdal olarak ilan edip hor gormeye calısıyorsun. Birini de argumanların ile desteklemeni bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece escape e cevap vermiyorum. Her hafta yeni bir oyuncuya kotu yazanların hepsine soruyorum. Galatasaray taraftarında genel olarak oyuncu begenmeme hastalıgı olustu. Adam ilk cıktıgı CL macında 1 asist yaptıgı, 1 penaltı aldıgı, 2. gol olan faulu de alan oyuncu oldugu macta bile "yetersiz, boyle olmaz, bu takımla oynayamaz" diye elestirildi. Boyle bir sımarıklık varsa bir arkasını doldursunlar da bir gorelim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya her zaman bazı oyuncuları beğenmeyen birileri olacak. ben hatırlıyorum mehmet topal'a laf ediyordu millet, adam örümcek gibi her yere ayağını sokup maç başına 10 top çalarken... gittiğine sevinenler falan oldu ya. sonra mustafa sarp'lara, cana'lara falan kaldık... neyse ki sonra melo geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

escape said:

Ben demiştim emre akbaba dan iş olmaz tarık gibi iteklediler bize diye biri buradan bana NALAKASI VAR demişti.

Al içimizde patladı emre akbabanız.... Abartıldığı kadar iyi bir oyuncu değildi zaten.
lutfen bi acıklasana nasıl tarık gibi itelediklerini?

İlk cıktıgı 6 macta 2 gol atmıs 2 asist yapmıs. CL macında 3 golun de olusmasını saglayan oyuncu ayagından ameliyat olmasını gerektirecek sekilde sakatlanarak cıktıgı mactan sonra nasıl tarık camdal gibi patlamıs olabiliyor?

Lutfen mantıklı argumanlarını tek tek bekliyorum. Her hafta yeni bir oyuncuyu tarık camdal olarak ilan edip hor gormeye calısıyorsun. Birini de argumanların ile desteklemeni bekliyorum.

argüman sunmalık bir şey yok. gol atıp attırmak önemli olsa da daha da önemlisi ileride top tutup oyun kurabilmektir. ben emre akbaba'nın vayyy be helal diyebilecğim bir hareketine rastlamadım henüz. eren derdiyok için de ilk zamanlar YERLİ RONALDO falan deniyordu ilk 1 aydan sonra kayboldu gitti.

ben tarık çamdal geldiğinde de aynısını söylemiştim, şimdi emre için de aynısını söylüyorum. bu adam sakatlıktan geldim antreman konstrasyon adapte oldum olana kadar lig bitecek. sonra kendisi de soğuyacak takımdan. pardon özür dilerim tarıktan 2 kademe daha faydalı haklısın o kadar da hakkını yemeyelim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Fakat madcow'un dedigi gol ve asistler gsnin ic sahada 6 ve 4 attigi maclarda yapilmis.

Emre'yi olumlu/olumsuz elestirmek icin diger maçlarına da bakmak gerek. Islerin kotu gittigi maclarda ne yapmis, kac kilit pas yapmis kac gol girişiminde bulunmus.

Yoksa tek kale oynadogin maçlarda yapilan istatistik yanıltıcı olur
Sosyal ağlarda paylaş

yanii o da var.

galatasaray'a snijder gibi talisca gibi eski xelcuk gibi bir adam lazım şuan. bir haraket yapıp maçın yönünü değiştirecek.

biz fenerbahçe miyiz sabredeceğiz. ben kimsseyi beklemek istemiyorum. şunun şurasında kaç yıl ömrümüz kaldı? ben tekrar uefa kupası görmek süper kupa görmek istiyorum. bizim taraftarın küçük şeylerle mutlu olma huyuna gıcık olujyorm bu yüzden. ayırın kardeşim kendinizi türkiye ligi taraftar zihniyetinden artık.

evde 1-0 biten ve zorlandığımız kazandığımız maça taraftar homurdanlamı tribunde. "oh iyi buna da şükür" gibi islamcı şükürcü zihniyetle bu iş yürümez.
Sosyal ağlarda paylaş

ben kulübün başında olsaydım sen ve senin gibi TFF kupası ve süper kupa kadrosu yapıp bununla arabalar ve konvoylar eşliğinde kutlama yapmaya razı olan ve bundan mutluluk duyan taraftarları Aslantepe'den mancınıkla boğaziçi köprüsüne fırlattırırdım.

bunu daha önce de demiştim dfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Sporda birseylerin hemen kazanilmadigini gormen lazim. Hele ki top tier bir klup degilsen. O UEFA kupasi kazanmak filan bunlar basit isler degil. O bayildiginiz Sneijderler filan bu klupten tonla para aldi. Yaslari gecmis halde. Tutup boyle transfer isteyen taraftar beni rahatsiz ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...