Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

Sdfsf pis troll ya

Kale olmasa ve aynı şekilde düz koşmaya devam etseler topla bile rodriguez toz toplatır mustafaya

Oyuncudan bağımsız veriliyor o karar ama ya. Isme bakarsan isin içinden cikamazsin abi.

Bir de kural son adam degil, bariz gol sansi.
Bence kirmizi pozisyon.

Cucu'nun sari verme sebebi. Topa sahip olan adamin disarda 2. Adamin içerde olmasi buyuk ihtimal. Arkadan gelen kale ile rakip arasina girebilecek konumda diye düşünüp sari verdi sanki
Sosyal ağlarda paylaş

https://twitter.com/emrullahnet/status/1026177840889430021

mustafa yumlu en az 3-4 metre gerideyken yetisebilirdi de onune gecebilirdi de falan diye kart yorumu yapan hakemi direk atsınlar.

Bir de gitti izledi pozisyonu yani. Hani eskiden yiyodurduk uzaktan oyle gorunmustur falan diye. Televizyona gidip aralarında bu kadar mesafe olan 2. oyuncuyu gorup ya yetisirse diye sarı ufuren bir hakem.

Ama sasırtmadı tabiki. Cücü artistligini yapacak. VAR bana bisey dese de uygulamak zorunda degilim artisligini yapmadan olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

maçı izlemedim adama ağlıyor falan demişsiniz de.

madcow said:

https://twitter.com/emrullahnet/status/1026177840889430021

mustafa yumlu en az 3-4 metre gerideyken yetisebilirdi de onune gecebilirdi de falan diye kart yorumu yapan hakemi direk atsınlar.

Bir de gitti izledi pozisyonu yani. Hani eskiden yiyodurduk uzaktan oyle gorunmustur falan diye. Televizyona gidip aralarında bu kadar mesafe olan 2. oyuncuyu gorup ya yetisirse diye sarı ufuren bir hakem.

Ama sasırtmadı tabiki. Cücü artistligini yapacak. VAR bana bisey dese de uygulamak zorunda degilim artisligini yapmadan olmaz.

cüneyt şimdi bu pozisyonu gidip izleyip üstüne sarı mı verdi? bu baya ciddi küfürlük pozisyon yani. hani maçı o kadar tınlamıyorum ki izlemiyordum bile ama baya ciddi ayıpmış.
Sosyal ağlarda paylaş

twitter’dan, kırmızı pozisyonuyla ilgili

said:
IFAB'ın ilgili bölümü:

Son adam diye bir ibare yok, bariz gol şansı var.

Ayrıca şu 4 maddeye dikkat edilmeli:

-Pozisyonun olduğu yerle kale arasındaki mesafe
-Oyunun akış yönü
-Yakalama ihtimali veya topun kontrolünü sağlama
-Pozisyonun yaşandığı yer ve savunmacıların sayısı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...