Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Granblue Fantasy

Sam

Öne çıkan mesajlar

Sunstoneları buna gömerim o zaman (daha 1 tane var gerçi)

Yalnız nasıl bütün gwlerde? Fireda tamam da diğer elementlerde nasıl oluyor? Call effecti aşırı güçlü olsa da fire support kullanınca bonusu bayağı bi azaltmış olmuyorlar mı?
1 Omega 1 Normal bonuslu summon kullanınca max. verim elde ediyorum da ileride başka bi yolu mu var bunun?
Sosyal ağlarda paylaş

bir noktada gridin öyle bir yere geliyor ki shiva ile alakasız element'te bile dmg cap'i kırıp maxlıyorsun sadece o turn için. mesela geçen gw'de videosunu koymuştum, shiva ile nm90'ı otk yapıyordu adam, 45m dmg. ben kendim 32m filan yapmıştım o yöntemle wind takımıyla shiva ile.

mesela şimdi water takımı hazırladım gw için, otk meat toplamak için. 20m vuruyor, refreshleyip play again ile öyle meat toplayacağım.

senin durumunda henüz işe yaramaz çünkü o turn'de bitirmek lazım işi. boss ölmemişse dmg diplerde ikinci turn. 1 omega 1 elemental devam ediliyor zaten otk harici.
Sosyal ağlarda paylaş

Calculator 2xShiva, Shiva+Colossustan daha iyi diyor, güveneyim mi? 2xShiva 37k, Shiva+Colossus 33.5k hesapladı.

Omega/Elemental boostlar multiplicative stackleniyor diye biliyorum, güvenemedim o yüzden.
Gerçi gridi maxlamadım daha, grid güçlendikçe omega multiplier artacak tabi, belki bir noktada yetişir/geçer.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

bende yok hiçbiri, bakmadım da. no comment. gz ama.

Özetle her turn 30% Unique ATK/MA buffı stackliyor 180% cap, ama dmg alırsa bu buff resetleniyor ve 50% ATK debuffı alıyor 1 turn. Kendisini koruyacak tek şey de 1. skilli 2 turn Other Self veriyor, 8 turn CD, bir de EMPleri var işte.
CAsında da Hype buffı var.

Hayvani dmg potansiyeli var ama tam anlamıyla glass cannon, aşırı şanslı olmak lazım. Babysitleyecek charım olmadığı için çok efektif kullanamam herhalde, ama yine de işe yarayabilir.
Herhalde o yüzden alt tierlere atmışlar tier listte.
Aletheiadan, Eugenden yüksek gerçi.

Bu arada nasıl olsa 1 hafta var diye eventi ağırdan alıyordum ama Cocytus yarın geliyormuş, çakışıyor LLSS eventiyle. Rushlamam lazım şimdi bunu, alacak çok şey var daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır bir de işin komik yani fire partym tırt diye ağlayıp duruyordum, yağmur oldu yağdı top tier fire charlar(+Shiva)
Bi eksiğim Anila kaldı, veya Aoidos'tan daha reliable herhangi bir buffer da olur işte.

Gerçi Zooeyim yok diye de ağlıyorum ama yeterince ağlamadım herhalde, ondan düşmedi muhtemelen :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...