Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

instagram sorusu

pontipati

Öne çıkan mesajlar

2 hesabım var, birinden X kişisini takip ediyorum diğerinden etmiyorum. 2 hesapta da son görülme açık. mesaj bölümünde hesapların birinde X kişisinin son görülmesi yazıyor (5dk önce aktifti vs) ama diğerinde son görülme yazmıyor. nasıl oluyor bu, ya herkese kapalı ya herkese açık değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 yıl sonra ...

yeni konu açmayayım uplayayım dedim ?

Ya saçma salak bir 3rd party uygulama yüzünden instagram hesabım donduruldu. Daha önce iş için şu istatistik takipçi izleme uygulaması vardı onu kullanmıştım. Kullanmıyordum da bildirim gelince uygulamaya girince instagram hesabım donduruldu diye mail geldi.
Onay için kağıda yazıyorsun fotoğraf çekiyorsun ? gönderdim ama 1.5 gündür ses yok. Ne yapmak gerekiyor? 

Sosyal ağlarda paylaş

yani bu olay kaç kişinin başına geldi bilmiyorum. Reddit'te falan 1-2 kişi çıktı ve hiçbir sonuç yok.
Artık hesabın kapanmasını geçtim, verilerimi de alamıyorum. 
Mail atıyorum, hesabınız kapatılmıştır deyip bir forma yönlendiriyor ancak formu doldurunca instagrama girip onaylayın diyor. Problem şu ki; instagrama girmeye çalıştığımda şifremin yanlış olduğunu belirtiyor, şifre sıfırlamak istediğimde de kullanıcı bulunamadı diyor.

müthiş bir loopa girdim. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...