Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Göktürk Üçlemesi

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Dağ serisinin ve Börü dizisinin yapımcısı Alper Çağlar'ın yeni projesi.

https://www.youtube.com/watch?v=IeRJYzSH9tk&feature=youtu.be

Merakımı uyandırdı, önceki işlerinin referansları ile de güzel birşey ortaya çıkacağını umuyorum. Dediği gibi hep başkalarının hikayelerini dinledik, bakalım kendi hikayelerimiz nasıl anlatılacak ve bilmediğimiz neler çıkacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne güzel diye izliyordum sonra gene cringe başladı

"Onların kurmaca çizgiromanları varsa bizim gerçek tarihimiz var, onların hayal ürünü karakterleri varsa bizim 2000 yıla yayılmış saymakla bitmeyecek halis kahramanlarımız var."

Yahu herkesin tarihi kendine. İsteyen istediğini yapsın, bu neyin ezik kompleksi yani? Elin Danimarkalısı, Rusu 100 yıl önce oturup bizim tarihimizi ortaya çıkarmaya çalışırken bizimkiler 2018 yılında hala youtube videolarının altına Osmanlıyı nasıl püskürttük ama diyen Polonyalı çocuk kafasında.

Güzel bir şeyimizi betimlemek için illa başkalarına taş atmak mı gerekiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

bu ne ya? baslik mi parselliyosun, daha yapmadigin filmin reklamini yapmak nedir arkadas?

hani bu arada birisi cikip yapmasin bakin ben yapicam, fikrim calinmasin der gibi asdlkfj

bi de tarih vermisler yok 2022 fln filan. abi filmi yapar bitirirsin, fragmani koyarsin. boyle hype yaratmaya calismak nedir?

yuzuklerin efendisi gibi bir triology efsanesi yaratmak istiyo sanirim da, mantalite dirilis ertugrul tarzi birsey cikaracak gibi duruyo. hadi bakalim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...