Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İş/Hayat Dengesini Nasıl Kuruyorsunuz ?

monoscope

Öne çıkan mesajlar

ben hiçbir şeyin dengesini kuramıyorum ya. 8 aydır it gibi çalışıyorum. Fazla mesai almıyorum izin bile vermiyorlar 8 ayda herhalde 11 aylık çalışmışımdır.
Zaten işi sevmiyorum, üstüne bir de böyle over work. Cumartesi'de yarım gün çalışıyorum mis.. zaten cumartesi saat 1-2 gibi evde oluyorum, uyuyorum 1-2 saat pazar günü ise zaten pazartesi işe gidecek olmanın psikolojisi ile çöküyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

ben hiçbir şeyin dengesini kuramıyorum ya. 8 aydır it gibi çalışıyorum. Fazla mesai almıyorum izin bile vermiyorlar 8 ayda herhalde 11 aylık çalışmışımdır.
Zaten işi sevmiyorum, üstüne bir de böyle over work. Cumartesi'de yarım gün çalışıyorum mis.. zaten cumartesi saat 1-2 gibi evde oluyorum, uyuyorum 1-2 saat pazar günü ise zaten pazartesi işe gidecek olmanın psikolojisi ile çöküyor insan.

abi son iki senede işle ilgili mutlu bir postunu görmedim şu forumda. napıcaz böyle. kredi çekip esnaf falan mı olmak lazım çok güzel duruyo karşıdan bakınca o iş ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

abi esnaf olacaksın. ama böyle gel giti çok olan esnaf değil bakkal gibi. az satıp geçindirecek şeyler, kıyafet fln gibi. dükkanda oturucan bütün gün takılıcan bilgisayar başında işte. ideal iş.

abi ben sevmiyorum işimi ya. 2 sene değil 5 senedir böyle. Beni bir noktaya götürdüğü de yok.
O iş de var. İzmit'te babam yapıyor. Ona kalsa gel otur diyor da oturup boş boş müşteri beklemek de ne bileyim bi garip. Böyle şeyler fena halde anksiyetimi tetikliyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

abi esnaf olacaksın. ama böyle gel giti çok olan esnaf değil bakkal gibi. az satıp geçindirecek şeyler, kıyafet fln gibi. dükkanda oturucan bütün gün takılıcan bilgisayar başında işte. ideal iş.

Bakkal da 7 gun calisiyor lan. Yazi kisi yok.

En guzeli nargile kafede surekli koz isteyen tiplere kombin satmak
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

Black-ice said:

Bakkal da 7 gun calisiyor lan. Yazi kisi yok.

En guzeli nargile kafede surekli koz isteyen tiplere kombin satmak

olm oku azcık postlarımı oku lan dsf

bakkal gibide bırakıp post yazmaya başlamadıysan neyim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...