Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 26. Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 17.03.2018 - 19.00

fenn

Öne çıkan mesajlar

Darksun said:

“Net bir şekilde maçın skoru bizim işimize gelmiyor. Bizim dışımızdaki 3 takımın işine geliyor. İçeride Beşiktaş’la oynayacakları için Galatasaray, buradaki beraberliğin iyi olduğunu düşünüyordu. Maça gelen hakem de aynı şeyi düşünüyordu galiba. Beraberliğin bozulmaması için elinden geleni yaptı. Çok net şekilde görünüyor bu. 3 tane net penaltı var. Feghouli’nin Neustadter’e yaptığı harekete görmeme ihtimali olduğunu düşünmüyorum. Dirar’a sarı kart gösterdi. Gri bir pozisyon. Ama aynı sarı kartı diğer tarafa göstermiyor. Geçen senelerdeki gibi aynı şeyler devam ediyor. Ben bunları dillendiriyorum. Dillendirdikçe de kötü adam oluyorum. İkinci yarıda son derece net bir şekilde Serdar, Soldado’ya künde atıyor. 4 hakem var sahada. 4 hakemin de görmeme ihtimali, bu kadar tecrübeli hakemin bunları atlamış olmasını anlamıyorum. Bu arada mutlaka Galatasaray’la ilgili de atladığı kararlar vardı. 0-0’lık bir Galatasaray maçı vardı ve Sabri, Dia’nın üzerine çıkmıştı ama bu hakem yine görmemişti. Bugün taraftar son derece istekliydi. Onlar da durumun biraz farkındalar. Hem bizimle ilgili hem de hakemlerle ilgili durumun farkındalar. Puan anlamında kalan 8 maçı kazanmaktan başka hiçbir çaremiz yok. Bunun da yeterli olduğunu söylemek güç. Rakiplerimizin de puan kaybını beklemek zorundayız” açıklamasını yaptı.Hakemlerin yaptığının yıllardır hata olduğunu söylemek iyimserlik ve saflıktır. Artık ben hata olduğunu düşünmüyorum. Benim tespitim, geçen yıllarda da bunların olduğu şeklinde. Özellikle benim dönemlerimde daha da yoğunlaşıyor bu durum” .

hakemler beni sevmiiiirrrrr...

ağlamada beşiktaşı geçmiş lan helal olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

ali koc'un ne numarasi var ki? izledigim tek konusmasinda galatasaray'in anasinin ak sutu gibi helal, devlete para kazandirarak yaptirdigi stada laf atiyordu. tabii henuz bir sifati olmadigi icin bizimkiler kaale alip cevap vermedi.

buarada fener de pozisyona girdi bu mac hatta geri cekildigimiz oldu bizi Muslera kurtardi feneriyse bizim son sutlarin vasatligi, yenilsek de cok uzulmezdim ortada bir macti.
Sosyal ağlarda paylaş

ali koç seçilmez zaten ya, seçilirse büyük ihtimal cengiz başkandan daha büyük sürpriz olur. aziz gibi senelerini o koltuğa vermiş ve kök adamları zor güç kullanmadan indiremezsiniz. ya da kendileri bırakacak.

ben o yüzden diyorum. şike sürecinde bjk'nin suçsuzluğunu zaten mahkemede ortaya koymuşlardı ayrı konu ama bizi o davaya dahil eden her kimse allah razı olsun.

yapmışlarsa da cidden şike/teşvik her neyse iyi ki yapmışlar kjsadfhas

o gün o olayları çekmeseydik bjk bugün burada değil, yine arkalarda bombok bi yerde olurdu hatta ekonomik olarak tamamen çökmüş, bitmiş ve yok olmuş bi takım olabilirdi.

Yoksa o Demirören'i indirmek de imkansızdı. Ne güçlü adaylar, karizmatik tipler, kulübe kendi adamlarını toplu üye edenler çıktı da indiremediler Demirören'i. Bu ülkede böyle maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

olm siz ne sanıyonuz. kulüp başkanlığını tabi ki bırakmak istemez kimse.

çok basit işte ya. aziz yıldırım sadece bir iş adamıyken, fenerbahçe başkanı olunca en basitinden yeni bir iş için ortak falan ararken "ben fenerbahçe başkanı" diye arayabiliyor türkiyede istediği kişiyi. tayyip'i bile arıyor yani. bundan 20 sene önce böle bişi yapabilir mi yapamaz. o title'ın inanılmaz büyük getirileri var. bu ali koç için o kadar geçerli diil mesela, ali koç zaten ali koç...
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:

Biz zaten bu sene şampiyon olamayacağımızı biliyorduk sıkıntı yok yani

Seriyi 20 yıla çıkardık , gs a 2 puan çelme taktık ben mutluyum şahsen.

Bu sezon bitti seneye azizsiz aykutsuz bir şekilde ali koçla görüşmek üzere.

Avuntuya bak ahahha.

Evinde GS yi yensen 1 maç fark kalıyor zirve ile aranda ve üstteki 3 takım birbiri ile oynayacak daha, rüzgarı alıp kolay fikstürle yürüme şansı varken biz zaten biliyorduk 19 sene oldu zaa çekiyorsunuz ya inanılmaz.

Şu Kadıköyde yenilmeme muhabbeti zaten bence ters etki yapıyor artık. Galip gelmekten çok aman yenilmeyelim de 1 sene daha atsın, bilmem kaç sene sonra kaybeden topçu hoca ben olmayayım zihniyeti ki göründüğü üzere taraftarda bile var. Şampiyonluğa ortak edecek maçta 0 0 bitiyor ve adam biz biliyorduk Gs ye çekme taktık diyor çekiyor asdjkl. İnanılmaz lan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...