Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigarayı nasıl bıraktınız?

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

e-sigara içemiyorum

10 gün oldu bugün,sakız tespih çekirdeğe abandım

2. günden beri köpek gibi sigara içmek istiyorum , yanlışlıkla biri ağzıma izmarit değdirse tüm sigarayı yutarım şuan herhal

böyle tütün tarlalarını yakıp koklayasım fln var o kadar istiyor canım

geçicek mi , azalıcak mı , ne zaman azalıcak bu craving

tecrübeli bırakıcılar , nası becerdiniz ? siz neler yaşadınız ?
Sosyal ağlarda paylaş

babam 45 50 senedir içiyor, çocukluğundan beri. Parliament bağımlısıydı, sonra düşük nikotinli ne kadar marka varsa toplattırdı bana. Pek keyif almadan onları içmeye başladı. 2 sene önce grip oldu 2-3 gün yatakta yattı, fırsat o fırsat bıraktı o arada sigarayı. 2 senedir içmiyor. Başarılar.
Sosyal ağlarda paylaş

kankim o konuda katılıyorum bence de sigara içilmemeli kapalı mekanlarda , sigarayı seven bi insan olduğum halde iç rahatlıgıyla söylerim bunu

ama dayanamıyorum söylücem,övücem, keşke yıllar boyu hergün 20-30'ar tane iççeceğime 2-3'er tane içseydim

belki o şekilde dedeliğime kadar içerdim

valla çok keyifli ya

gece karanlığında sigara içe içe düşüncelere dalmak

sabah serinliği daha dağılmamışken tüttüre tüttüre kaldırım aşındırmak

barda mekanda vs beğendiğin kadının sigara içmeye çıkmasını beklemek, o bahaneyle gidip yanına ateş isteme ayaklarına yazılmak , allahım

neredeyse ,herkese heryerde hediye verebileceğin yada alabileceğin bi olgu sigara , düşünsene ,cebinde hediye pakedi taşıyorsun bir nevi,yahut bir yabancıdan utanmadan gidip isteyebiliyorsun sende olmadığınında,çünkü biliyorsun tiryaki tiryakinin halinden anlar

yemin ederim daha ne tiratlar döşerim , gereksiz romantiğe bağlamak , saçma kombolar yaratmak istemiom yok orgazmla çayla birayla kahveyle iyi gidio diye , bence gitmiyo çünkü

ama sinirle , stresle , gerginlike yahut dinginlikte o kadar iyi gidiyorki bu meret, bunu yaşamamış olmak pleblik , ama ah pleb olsaydım keşke ama sakatlamsaydım ciğerleri belkide

bilemiyorum kafam karısık

sigara içemiyorum diye canım sıkılıyor

canım sıkılıyor diye sigara içesim geliyor

evde parende atcam birazdan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...