Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekran kartsız(!) oynamalık oyun

Figh

Öne çıkan mesajlar

Merhaba, desktopun ekran kartı yandı, baya bir süre yatacak kendileri, elimde şuan https://www.amazon.com/Lenovo-20F6006LUS-ThinkPad-X260-Laptop/dp/B01DAS1PXY bu arkadaşımız mevcut, çok tesadüfi bir şekilde geçti elime bütün işlerimi halledebiliyorum minnak ekranında ama oyun falan hak getire zaten, böyle küçük progressi kaydedebileceğimiz web-based bile olur bir oyun arıyorum boş zamanlarda meşgul edecek, ultimaya flm baktım tekrarda meh.

bütün önerilere açığım ayrıca bu aletinde alıcısı ihtiyacı olan varsa satabilirim uygun bir fiyata, şarj aletini ben sonradan aldım kutusu mevcut değil w10 var güncel birde ekranın yanında 1.5cmlik küçük bir çizik var beni rahatsız etmeyen, ama dediğim gibi oyun lazım pazaralanına üşendim :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yahu oyle oyun calistirmaz bir alet degil o. En son cikan AAA oyunlari oynayamazsin belki ama epey oyun da oynarsin yani. 2015 gibi cikmis cogu oyunu calistirir low/med gibi 720p'de. Onlara bak.

Iconoclasts oyna ya da.

Bir gamepad alip PS2 oyunlarini da oynayabilirsin, rahat calistirir.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Yahu oyle oyun calistirmaz bir alet degil o. En son cikan AAA oyunlari oynayamazsin belki ama epey oyun da oynarsin yani. 2015 gibi cikmis cogu oyunu calistirir low/med gibi 720p'de. Onlara bak.

Iconoclasts oyna ya da.

Bir gamepad alip PS2 oyunlarini da oynayabilirsin, rahat calistirir.

gamepad var bakayım dur, çok full performanceta rl oynayabiliyorum zaten ama beynim yandı ekran boyutundan vs
Sosyal ağlarda paylaş

ya desktopta i5 4790k var yanlış hatırlamıyorsam sorun şu ki pc ne ekran kartından ne o/bdan sinyal veriyor, anakartta vsde olabilir sorun ekran çizik çizik oldu kilitlendi şuan görüntü yok birşey yok işin garibi seste yok kıllanmıyor değilim, neyse şu yukarıdakilerden ya da ps2den seçip şeyapayım iyi oldu bir yandan
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Tropica 5, Darkest Dungeon, Original Sin, Elite: Dangerous, RimWorld.

Bunlara bak. Iconoclasts ayrica son zamanlarin en iyi oyunlarindan biri bence.

Persona 4 oyna PCSX2 ile. En iyi oyunu bence PS2'nin, hatta oyun tarihin en iyi oyunlarindan biri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...