Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

30

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

RamsesII said:

senko said:

Evlendin ya hizla yaslanmaya baslarsin artik
Evlenen adamin bi ruhu cekiliyor illa

Evlilik ömrü uzatıyormuş diye araştırmalar var deniyor.

ULan nasıl uzatıyor, evlenen adamın gözünün feri gidiyor 3-5 seneye. Daha evlenip de çakı gibi çakmak gibi adam görmedim...

sen çakmak görememişsin gel göstereyim
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında neira kesmek için sabahın sekizinde internet kafe kapısında bekleşen neslin bugün 30 yaşında olması ne acı lan.

Bi daralma geldi inceden.

15 yaşındaydık hepimiz bi ara.

Nasıl geçti habersiz
O güzelim yıllarım
Bazen gözyaşı oldu
Bazen içli bir şarkı

Her anımı eksizsiz
Dün gibi hatırlarım

Sosyal ağlarda paylaş

itiraf ediyorum bana da en çok koyan/vuran yaş dönümü 30 olmuştu. kaşıma piercing falan taktırmaya kalktım amca gibi görünmeyeyim diye (takdırmadan geçti kriz)

Sonraki bu enteresan yaş dönüşleri dokunmadı 40, 45 hiç duygu yaratmadan geldi geçti. Derler ki bir de 60 koyarmış adama, onu daha yaşamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

napıyosunuz abi siz
ben 29um zerre umrumda değil 30muş 31miş. ne farkeder.

üniversite bitti zaten gerisi hep aynı. üniversite güzeldi.
2007-2013. gerisi bok. 40 olsun farketmez.

ben de öyle diyordum. inceden bi sıkıntı basıyo yine de.
Sosyal ağlarda paylaş

ben biraz yanlış girdim konuya. zaten son 3 senedir falan bunları yaşıyorum, 30 olunca ne değişecek anlamında dedim.

çok küçük çocuklardan abi yerine amca duydum ama küçük gösteren biri olduğumdan daha idare ederim gibi geliyor.

22 - 23 yaşında kızlarla görüştüm son yıllarda, bir şey olunca "sen tabii yaşlısın" falan diyorlar. tabii bunun yeri geldiğinde övgü amaçlı söylendiği oluyor ama sonuçta o da yaşlılık.

ofise eleman alıyorlar, blekas abi diyor çocuklar. oyun konuşuyoruz biriyle geçen uo bilir misin dedim, duydum dedi. kaçlısın sen dedim 2000 dedi. o an mesela balyoz indi beyne. 2000de başlamıştım uo'ya ben. ben brit mezarda pklardan kaçıyorum o dönem o çocuk ne kafalarda. kafa yok daha.

bir de şey vardır konuyla çok alakalı değil de. abisi ablası olanlar bunu daha iyi anlayacaktır.
mesela abim var 7 yaş büyük benden, 2011 yılındaki halimi ve ona bakışımı hatırlıyorum hiç şuan benim halim gibi canlandırmamışım kafamda. çok daha büyük, olgun, koca bir adam olarak görüyordum onu. ama şuan onun yaşındayım ve hiç o kafamdaki 29 yaşındaki adam gibi değilim. o da değilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...