Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müslüm (2018)

Lemmy

Öne çıkan mesajlar

filmin fikri iyi de abi adam damardan arabeskçi, garibanların müslüm babası. inşaat şantiyelerinin kralıydı adam. "ketche"nin yönettiği, müslüm baba'nın alevi kimliğini öne çıkaran(ki bunu gerçekten türkiye'nin yuzde 90'ı bilmiyordur) bildiğin cihangir filmi gibi duruyor film. o kısmı biraz canımı sıktı. adamı neyse o şekilde çekselerdi keşke.

fragman da şu https://www.youtube.com/watch?v=L04bRIPaQEc
Sosyal ağlarda paylaş

arabeskti cunki onu biliyordu yoksa batida dogmus olsa gercekten bambaska bir sesi vardi

murathan mungan beyaz turklere kazandirdi muslum babayi, hem beyaz turkleri arabesk kulturu ile baristirdi hemde muslumcu kitleye garbage coveri filan dinletti

muslum gurses gibi ucurumlara kopru olabilicek kalitede insanlar kurtaricak bu boktan ulkeyi zaten
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

filmin fikri iyi de abi adam damardan arabeskçi, garibanların müslüm babası. inşaat şantiyelerinin kralıydı adam. "ketche"nin yönettiği, müslüm baba'nın alevi kimliğini öne çıkaran(ki bunu gerçekten türkiye'nin yuzde 90'ı bilmiyordur) bildiğin cihangir filmi gibi duruyor film. o kısmı biraz canımı sıktı. adamı neyse o şekilde çekselerdi keşke.

this.
ben bilmiyordum mesela. ne alaka haydar haydar diye izledim, bi tane arabest şarkı tınısı yoktu trailerda.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ben cok gec kesfettım bu herıfı. Çok acaip sesi var yau.

Filmide izlenir.

Laurelin de bahsetmiş, Böyle adamlar köprüdür.

zangır zangır metal dinleyen benim gibi adamı bile arabesk dinletmiştir.

Yani hiç sevmeyeceğim yüzene bile bakmıyacağım bir türe oluşuma ilgi duydurmuştur.

Çıkıyor işte bazen bir şeyler nerden çıkacağı belli olmuyor.

Önemli bir figurdur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...