Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2018 - Kış

Xenus

Öne çıkan mesajlar

İlk bölüm izlenimlerimi yazmıştım, 2. bölümde de pek bir değişiklik yok.
3-4 bölüme doğru daha net belli olur tabi.

Önceden yazdıklarıma ek olarak
Devilman izlemeye başladım, haftalık yayınlanıyormuş gibi her hafta 1 bölüm izlerim diyordum da pek olmuyor o iş, sounds good, doesnt work. Kuruyemiş gibi elin otomatikman gidiyor. Haftalık yayınlasalarmış keşke öyle daha güzel oluyor.
Ama çok iyi yine de (tu)

Koi wa Ameagari no You ni çok tatlı, romance olarak izlenebilir.

Sora yori mo Tooi Basho da güzel ama biraz sıkıcı geldi, pek sarmadı. İzler miyim emin değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sezon çok fazla tatlı çerezlik var. hani olsada olur olmasada kafasında.
mitsuboshi colors, darling in the franxxx, dagashi kashi, Killing Bites, Beatless, Miira no Kaikata, Takunomi, slow start, Death March kara Hajimaru Isekai Kyou(bunun mangasına başladıydım sonra yenisi gelmeyince unutmuşum mangasına bakarım tekrar).
beğendiklerim Grancrest Senki, Hakata Tonkotsu Ramens,Toji no Miko, Hakumei to Mikochi, Koi wa Ameagari no You ni, violet evergarden.

şu Märchen Mädchen den umutluydum witch academia alternatifi diye ama değilmiş.
gerisi drop.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben bu sezon basilisik var diye gittim 1. Sezonu izledim, önceden hep aklımdaydı CNBC-e de fln yayınlanıyordu. İnanılmaz beğendim direkt bitirdim 24 bölümü sonra heyecanla ikinci sezonu açtım şu an yayınlanan. Alakasız bişey olmuş, o karakterler fln nedir shounen çocuk animesine donmuş bı anda çok izleyemedim kapadım ama mangakasa harbi bu şekilde mi devam etmiş basilisk e ya
Sosyal ağlarda paylaş

Hakata Tonkotsu Ramens AotS olur sanki. Tarzı, hikaye anlatımı, olayları bağlayışları filan çok hoşuma gitti. Sonradan bozmazlar umarım.

Kokkoku da favorilerimden, çok iyi ama bir eksiği var sanki. Tam ne eksik ifade edemiyorum ama konuyu mu bağlayamıyorlar karakterleri mi açamıyorlar emin değilim bir kopukluk var. Onun haricinde mükemmel. Bir de cliffhangerları biraz kıssınlar.

Darling in the Franxx çerezlik ve güzel arasında gidip geliyor, kararsızım. Her türlü izlenir de AotS adayı olur mu onu zaman gösterecek. Triggera güvenim tam ama.

Violet Evergarden da güzel de eyegasm haricinde pek bir olayı yok sanki (Sırf onun için de izleniyor tabii)

Devilman de en iyilerden, finalde sapıttı (hem + hem - anlamda) ve pacing biraz problemliydi sanki, oradan da puan kırdım ama yine de müthiş.
(tabi diğerlerini daha 2-3 bölüm görmüşken bunu 10 bölüm gördüm, birlikte kıyaslamıyim, bir kenara ayırıyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
GERGE said:

Netflix parayi bastirip sezonun en iyilerini aliyor artik hep.

Su paso kumar oynadiklari animeyi izledim gecen gun, ilk bi ilginc geldi ama sezon sonunda "eee?" tepkisi verdirtti. O yuzden en kalitelileri aliyorlar kismina katilamiyorum ama anime alip yayinliyor olmalari guzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...