Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

para işi

=))

Öne çıkan mesajlar

Quel-Thul said:

122 weed O.o

şu yolu paylaşsana ben de dolanayım

abi sabah 9:30dan akşam 6ya kadar kastım
ama kaç saati verimli diye sorsan 6 saat derim.

https://www.wow-professions.com/farming/anchor-weed-farming

şu ilk 2 rota
ben biraz şanslıydım belkide bu arada çünkü bazen önünde insan oluyo ne varsa toplayabiliyo sana kalmıyo vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

Hepiniz haklısınız aslında, tam haklı değilsiniz.

Eskiden birisi herb'ü aldığında node siliniyordu. Şimdi herb'ü başka biri topladığında 60sn boyunca kalıyor, sonra yok oluyor. Bir de eğer instance ya da phase değiştirirseniz herb orada olmayabiliyor.

Yok olduğunda genellikle birisi sizden 60sn önce topladığından yok oluyor. Düşündüğünüz kadar çok instance ya da phase değiştirmiyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Hepiniz haklısınız aslında, tam haklı değilsiniz.

Eskiden birisi herb'ü aldığında node siliniyordu. Şimdi herb'ü başka biri topladığında 60sn boyunca kalıyor, sonra yok oluyor. Bir de eğer instance ya da phase değiştirirseniz herb orada olmayabiliyor.

Yok olduğunda genellikle birisi sizden 60sn önce topladığından yok oluyor. Düşündüğünüz kadar çok instance ya da phase değiştirmiyorsunuz.

arom's stand'dan aşağıya inerken o talon adlı rare'nin olduğu yerde bi geçiş var. en az 20 kere başıma geldi, map'te 4-5 herb gördüm tek tek toplarım diye ellerimi ovuşturdum jewstyla ama oraadki geçişten ne zaman geçsem hoop siliniyor :(

bazen olmuyor ama denk gelince üzüyor. nitekim güzel bi kaynak, 3-4 farklı herb hep oluyor o köşede.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...